MMA PLNajnowszeBez kategoriiSherk i Franca na koksie – co dalej?

Sherk i Franca na koksie – co dalej?

Źródło tu. Zreszta wszyscy o tym piszą. Masakra, po prostu masakra. Punktujemy wg maski jelen/za co/poziom/norma/na jak dlugo/ile:

Gamrot - Dos Anjos
  • Sean Sherk (obecny mistrz LW w UFC) / Nandrolene / 12 ng/ml /2-6 ng/ml / rok / 2,5k $
  • Hermes Franca / Drostanolone / nie podano / nie podano / rok / 2,5k $

Sean odmawia komentarza, bo i co ma powiedzieć? Jest mistrzem, miał program o sobie, gdzie przez 45 min opowiada, że jest 100% naturalny i bardzo cieżko ćwiczy. Trening robi wrażenie.

To ja, za przeproszeniem zapytam sie kurwa kto mu te sterydy wsypuje? Wróżka? Gumisie czy CBA?

Hermes przemówił i w dużym skrócie: LW zarabiają mało (fakt), na 8 tgd. przed walką doznał kontuzji (fakt?), poinformował o niej UFC, chciał przełożyć walkę, Łysy Szatan mówi nie, Hermes bardzo chce walczyć i bierze w/w koksik, przeprasza fanow etc.

Ludzie, co sie dzieje. Dzisiaj pisałem na forum, że CSAC mówi, że na 28 pozytywnych wyników 20 to zawodnicy MMA. Zrobice coś z tym leszcze! Śpicie na kasie, bierzecie nasze siano z PPV (noo, nie moje, ale…) to zrobcie z tym coś: albo niech wszyscy sa testowani, albo dajcie każdemu strzykaweczke i niech się chłopaki bawią.

Zdenerwowałem się. Jak przez takie pierdoły stracę urodę, a wiadomo, że złość piekności szkodzi, to będę zły jeszcze bardziej.

Planowano, że na UFC 78 spotka sie BJ Penn z Sean’em Sherkiem o tytuł Mistrza LW UFC. Historia uczy, że Mistrz UFC złapany na koksie traci tytuł – tak było np. z Joshem Barnettem. Zobaczymy jak będzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis