MMA PLNajnowszeUFCSharabutdin Magomedov pcha się z motyką na słońce!? Walka z zawodnikiem Top 5 na horyzoncie?

Sharabutdin Magomedov pcha się z motyką na słońce!? Walka z zawodnikiem Top 5 na horyzoncie?

Sharabutdin Magomedov nie dość, że nie ma jednego oka, to jeszcze urwało mu się ucho cierpliwości. Dagestańczyk chce walczyć z zawodnikiem z czołowej piątki kategorii średniej!

Magomedov z motyką na słońce
Foto: UFC/ZUFFA

Jednooki rzeźnik zadebiutował na UFC 294 w Abu Zabi, gdzie pewnie wypunktował Bruno Silvę, zgłaszając swoje aspiracje do walki o najwyższe laury.

Sam występ 29-latka można ocenić na cztery z minusem. W stójce Magomedov wyglądał przyzwoicie, szczególnie jego kopnięcia robiły spore wrażenie na rywalu – natomiast mizernie wypadł w aspekcie zapaśniczo-parterowym.

Sharabutdin Magomedov po zwycięstwie nawoływał, by w następnej walce otrzymał przeciwnika z czołówki kategorii średniej. Okazuje się, że jego prośba może zostać spełniona. Gotowość do pojedynku z Magomedovem wyraził bowiem nr. 5 dywizji średniej, czyli Marvin Vettori.

Pirat znów pytał o walkę ze mną. Mogę tylko powiedzieć, że przyjmuję taką propozycję z otwartymi ramionami. Uważaj, czego sobie życzysz, bo może się to spełnić.

ZOBACZ TAKŻE: Krwawy Sport 7: Łukasz Szmajda nowym mistrzem! ”Zamek” znokautował Maruszaka! [WIDEO]

Wszak Włoch to kawał solidnego zawodnika, który otarł się nawet o pas mistrzowski. Pytanie więc, czy matchmakerzy rzeczywiście zdecydują się na takie zestawienie. Historia Abusa Magomedova pokazała, iż czasem warto mierzyć siłę na zamiary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis