MMA PLArchiwumGamrotShamaev w ostrym stylu o braku Gamrota w main evencie UFC 294: Powinni się wstydzić!

Shamaev w ostrym stylu o braku Gamrota w main evencie UFC 294: Powinni się wstydzić!

Mateusz Gamrot (23-2) ostatecznie nie wszedł na zastępstwo, a w jego miejsce zajął mistrz wagi piórkowej Alexander Volkanovski. Polak miał być zawodnikiem rezerwowym przy main evencie zbliżającej się gali UFC 294, gdy wypadnie jeden z zawodników walki mistrzowskiej w kategorii lekkiej.

Gamrot

Do gali pozostało jeszcze trochę czasu, więc organizacja postanowiła negocjować z również innymi zawodnikami. Udało się dogadać z mistrzem, więc dwudziestego pierwszego października w Abu Dhabi zobaczymy rewanżowy pojedynek Volkanovski-Makhachev.

Do ostatniej walki Islama doszło na gali UFC 284, gdy w Perth zmierzył się właśnie z mistrzem wagi piórkowej – Alexandrem Volkanovskim. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji i bez wątpienia będzie mocnym kandydatem do walki roku. Makhachev po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mocny komentarz!

Arbi Shamaev w rozmowie z InTheCage.pl w mocnym stylu wypowiedział się o decyzji największej organizacji na świecie. Trener w WCA Fight Team zapewnia, że Polak został oszukany i bardzo słabo potraktowany.

No oszustwo naprawdę, to jest wstyd. Powinni wstydzić się. Po co mu mówić takie rzeczy.

W co-main evencie miało dojść do starcia Khamzata Chimaeva z Paulo Costą. Brazylijczyk wypadł, a w jego miejsce wszedł były mistrz wagi półśredniej – Kamaru Usman. Zwycięzca walki Chimaev-Usman dostanie szansę walki o tytuł w wadze średniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis