MMA PLNajnowszeFreak FightSędzia kopnął i uderzył z otwartej zawodnika w trakcie jego walki! Kuriozalne sceny na gali w Rumunii

Sędzia kopnął i uderzył z otwartej zawodnika w trakcie jego walki! Kuriozalne sceny na gali w Rumunii

Kuriozalne sceny działy się na gali w Rumunii. Gali sportów walki. Gali sportów walki o charakterze freakowym. Sędzia kopnął i uderzył z otwartej dłoni zawodnika. I zrobił to w trakcie jego walki!

Sędzia kopnął i uderzył zawodnika

Sytuację, którą opisujemy udostępnił na swoim koncie na portalu X legendarny YouTuber EbeEbe. Na nagraniu widzimy, jak sędzia klatkowy wymierza sprawiedliwość jednemu z zawodników.

Sędzia kopnął i uderzył z otwartej zawodnika w trakcie jego walki!

Choć gale freakowe na całym świecie rządzą się swoimi prawami i są daleko od usankcjonowanych prawnie gal sportów walki, to ciągle wzbudzają zainteresowanie kibiców, zwłaszcza swoją nieprzewidywalnością.

W Polsce prym w tym światku wiodą FAME MMA, Clout MMA oraz PRIME Show MMA.

Za granicami naszego kraju także są organizacje, które organizują walki tak zwanych “celebrytów” i ludzi szeroko pojętym znaczeniem tego słowa – “popularnych”.

Na jednej z takich walk w Rumunii zobaczyliśmy jak jeden z zawodników, biorący udział w walce, w której zaangażowanych na raz jest więcej niż dwóch zawodników, zaczyna nielegalnie atakować jednego oponenta.

Problem w tym, że nie mógł tego zrobić, dopóki ten nie zakończy swojej walki, którą prowadził.

Sytuację musiał przerwać sędzia, który najpierw kopnął atakującego nielegalnie zawodnika, a potem uderzył go z otwartej ręki w twarz.

Sprawdźcie sami jak to wyglądało:

A jak myślicie – czy podobne historie zobaczymy kiedyś na którejkolwiek z gal freakowych w naszym kraju? Widząc klimat gali na powyższym filmiku, to która polska organizacja przychodzi Wam od razu na myśl?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis