MMA PLtflSebastian Kotwica wraca! Wystąpi na TFL 14 w Kraśniku w walce… bokserskiej

Sebastian Kotwica wraca! Wystąpi na TFL 14 w Kraśniku w walce… bokserskiej

Znany z występów w organizacji Fight Exclusive Night czołowy zawodnik kategorii piórkowej w Polsce, Sebastian Kotwica (11-2) wystąpi 16 czerwca na gai TFL 14: Akpol Night w Kraśniku. Polak, który wygrał siedem walk w MMA z rzędu tym razem wstąpi w walce bokserskiej, a jego rywalem będzie Brazylijczyk Pilao Santana. 

Poniżej informacja prasowa organizatora:

Kolejny ciężki test czeka na Sebastian Kotwica, podczas zbliżającej się gali TFL 14″ AKPOL NIGHT” w Kraśniku. Przygotowujący się w USA, Kraśniczanin zmierzy się z doświadczonym Brazylijczykiem Pilao Santana. Pojedynek zakontraktowany jest tym razem w boksie i będzie to debiut Kraśnickiego gladiatora w tej formule“.Gala TFL w moim rodzinnym Kraśniku już 16 czerwca. Na tej gali miałem walczyć o mój wymarzony pierwszy pas w MMA. Przygotowania szły rewelacyjnie, organizatorzy też stanęli na wysokości zadania i znaleźli mi bardzo mocnego rywala. Nie mogło być lepiej. Niestety, jak to w tym sporcie bywa, pojawiła się poważna kontuzja, która uniemożliwia mi trenowanie zapasów i parteru oraz walkę w MMA, a tym bardziej z rywalami na najwyższym poziomie, a teraz tylko tacy w MMA mnie interesują. Nie wyobrażam sobie jednak, by mogło mnie zabraknąć na tej gali. Kto wie kiedy i czy w ogóle będę miał jeszcze możliwość walki w swoim rodzinnym mieście? Dlatego mimo wszystko walczę!! Nie dam rady w MMA, ale dam radę w boksie!! Będzie to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, ale gwarantuję Wam, że dam świetną walkę i pokaże wszystkim jak może boksować zapaśnik z Kraśnika! Mam nadzieję, że będziecie ze mną tak samo, jak za każdym razem, gdy walczę u siebie! Zaciskamy zęby i do przodu!“- mówi Sebastian Kotwica.

Bilety na galę są już w sprzedaży!

Gala TFL 14″AKPOL NIGHT ” odbywa się pod Honorowym Patronem Miasta Kraśnik oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Bilety na galę dostępne w Holu Ckip od pn. do pt. w godz. 19.00-20.00 pod telefonem 788384111.