MMA PLNajnowszeUFCSean Strickland i Luke Rockhold na kursie kolizyjnym! Padły mocne słowa o nienawiści!

Sean Strickland i Luke Rockhold na kursie kolizyjnym! Padły mocne słowa o nienawiści!

Zawodnicy UFC – obecny i były – Sean Strickland i Luke Rockhold wyraźnie znaleźli się na kursie kolizyjnym! W sieci aż wrze po komentarza tej dwójki na swój temat.

Sean Strickland i Luke Rockhold

Sean Strickland i Luke Rockhold to zawodnicy, którzy w przeszłości dzierżyli pasy mistrzowskiego wagi średniej. Rockhold obecnie nie jest już zawodnikiem największej organizacji MMA na świecie, ale postanowił jej o sobie przypomnieć.

W jednym z programów, Rockhold w ostrych słowach skrytykował postawę Stricklanda w walce z Paulo Costą na minionej gali UFC 302. Co prawda Amerykanin pokonał Brazylijczyka decyzją sędziów, ale po walce, która pozostawiała wiele do życzenia pod względem emocji.

Sean Strickland i Luke Rockhold na kursie kolizyjnym! Padły mocne słowa o nienawiści!

Rockhold tak mówił o Stricklandzie:

“Nienawidzę tego gościa. Wiem, że wiele osób teraz na mnie patrzy. Wielu mnie za to nie lubi. Za każdym razem jak widzę jego twarz, to jest mi niedobrze. To fałszywa mała suka. Wiem, kim on jest. Nie sądzę, by wierzył w te rzeczy, które opowiada na lewo i prawo. Jeśli Dana White dałby mi zielone światło, to mogę wyjść z kim do walki. Po prostu się po nim przejadę, gwarantuję wam to.”

Na odpowiedź Stricklanda nie trzeba było długo czekać. “Tarzan” swój komentarz zamieścił na portalu X, gdzie uchylił nieco kulisów ze wspólnych treningów z modelem:

“Kilka spraw. Sparowałem z tobą jedną rundę, zamknąłem ci gębę w jej trakcie i uciekałeś jak dziwka. Mamy na to świadków. Poza tym, mieliśmy już kiedyś walczyć. Powiedziałem, żeby dawali mi ciebie, bo jesteś łatwą wypłatą, a ty wycofałeś się w kilka tygodni. Xtreme? Pieprzę cię dla zabawy!”

O tym, że miało kiedyś dojść do walki Strickland vs Rockhold, to prawda. Miało to być na gali UFC 268 w Nowym Jorku, ale finalnie do starcia tego nie doszło:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis