MMA PLNajnowszeGROMDAScarface o pojedynku z Don Diego w GROMDZIE: Nie odmówię takiej walki!

Scarface o pojedynku z Don Diego w GROMDZIE: Nie odmówię takiej walki!

Kto będzie następnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna w walce o pas GROMDY? Wydaje się, że już niebawem zobaczymy rewanżowy pojedynek ”Don Diego” z Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Na liście potencjalnych rywali kibice coraz częściej wskazują również Sebastiana Skiermańskiego. ”Scarface” w ostatnim wywiadzie wyznał, że na pewno nie odmówiłby takiej szansy.

Kubiszyn

Skiermański w GROMDZIE pokazywał się z dobrej strony. Wydaje się, że kolejne zwycięstwo mocno przybliży go do szansy mistrzowskiej. W ostatnim swoim starciu na gołe pięści pokonał efektownie reprezentanta Niemiec.

Kubiszyn zaś szybko i jakże efektownie obronił tytuł. ”Don Diego” po raz kolejny potwierdził swój duży potencjał oraz kapitalną formę. Kubiszyn zastopował weterana GROMDY i twardego – Łukasza ”GOATA” Parobca.

Scarface o walce z Don Diego!

Patryk Skiermański w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o potencjalny pojedynek z Mateuszem Kubiszynem. ”Scarface” zapewnił, że takich ofert się nie odrzuca.

Mateusz Kubiszyn w ostatnim czasie w pochlebnych słowach wypowiadał się o Skiermańskim.

Kurcze, pokazuje bardzo dużo. Pokazuje technikę, pokazuje że można wygrywać będąc małym. Jeszcze zobaczymy kiedy wypłynie na taką bardzo szeroką wodę i zacznie walczyć z zawodnikami stricte z czołówki. Z takimi mocnymi zakapiorami jak: GOAT, Balboa, Vasyl.

Skiermański nie krył zadowolenia.

Bardzo uskrzydlające. Tak jak mówisz no to jest mistrz GROMDY, nieprzypadkowy. Wszyscy chłopa też skreślali jakby na początku. No wiadomo ma rekord 8-0 nikt go nie może na razie ustrzelić. To co zrobił ostatnio z Łukaszem Parobcem w ringu to była tak naprawdę deklasacja. Na pewno miło, przyznaję (…)  Nie odmówię takiej walki. Jeżeli prezes uzna, że już jestem gotowy to jak najbardziej biorę. Jeżeli wypracowałem to sobie, nie wykrzyczałem tylko wypracowałem to sobie słusznie, zasłużenie to jak najbardziej. Dam z siebie wszystko, jak za każdym razem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis