MMA PLNajnowszeFAME MMASarara stanowczo o Szelidze: Drzwi w życiu społecznym powinny być zamknięte!

Sarara stanowczo o Szelidze: Drzwi w życiu społecznym powinny być zamknięte!

Na kanale FanSportu.pl pojawiła się najnowsza rozmowa z Tomaszem Sararą. Utytułowany polski kick-boxer został również zapytany o Piotra Szeligę. Sarara stanowczo wypowiedział się o zachowaniu freak fightera z Dębicy.

Sarara

Piotr Szeliga swój następny pojedynek w FAME MMA stoczy drugiego września podczas 19 edycji w Krakowie. Będzie to rewanżowe starcie z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. 

W ostatnich dniach okazało się, że Mateusz Kubiszyn zakończył współpracę z Szeligą. Mimo wszystko miał go do końca przygotować i wyjść do narożnika podczas wspomnianej walki. Freak fighter nie widział takiej opcji i szybko związał się z Mirosławem Oknińskim. Tym samym teraz Piotr reprezentuje Akademię Sportów Walki Wilanów.

Szeliga będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Zadanie nie będzie łatwe, bowiem ”Polish Zombie” bez zaskoczenia pozostaje zdecydowanym faworytem.

Sarara mocno o Szelidze!

Tomasz Sarara w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o freak fighterze Piotrze Szelidze.

Jeżeli to naprawdę jest twój kolega, to swoje życie trzeba w sporej części poświęcić, żeby mu pomóc. Chyba nie na taką pomoc liczył, że Szeliga wyjął mu jego żonę, już pomijając żonę, która jest niewiele lepsza od Szeligi (…) Taka sytuacja nie może mieć miejsca. Uważam, że dla takich osób drzwi powinny być zamknięte w życiu społecznym, więc zamknięte wszędzie. Nie możesz walczyć we freakach, jeżeli ktoś nie potrafi zachować najbardziej podstawowych elementarnych zasad. Mówimy o najbardziej podstawowych zachowaniach, które potrafi dziecko.

Sarara ma już za sobą udany debiut w freak fightach. Miało to miejsce na gali Clout MMA 1 w Warszawie. Tomasz wrócił do swojej formuły. Mowa oczywiście o kick-boxingu, gdzie po całym dystansie pewnie pokonał byłego zawodnika KSW – Jay’a Silvę. Nokaut wisiał w powietrzu, ale Amerykanin przetrwał ciężkie chwile.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis