MMA PLNajnowszeClout MMASapp w dobrej formie? Tak słyszał Piechowiak: Teraz jest 30 czy 40 kilogramów lżejszy…

Sapp w dobrej formie? Tak słyszał Piechowiak: Teraz jest 30 czy 40 kilogramów lżejszy…

Piotr Piechowiak w mediach społecznościowych organizacji Clout MMA wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. Do walki z Bob Sappem dojdzie już dwudziestego ósmego października na drugiej edycji w Płocku.

Piechowiak

”Bestia” ma za sobą trzy walki w freak fightach. 41-latek zadebiutował w 2020 roku, gdy szybko w pierwszej odsłonie zastopował Marcina ”El Testosterona” Najmana. Przeszło siedem miesięcy później było zwycięstwo przed czasem z Piotrem ”Szelim” Szeligą.

Ostatni pojedynek Piechowiaka miał miejsce na gali FAME MMA 12, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał debiutującego strongmena – Krzysztofa Radzikowskiego.

Piechowiak o najbliższej walce!

Piotr Piechowiak w mediach społecznościowych Clout MMA wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. ”Bestia” wspomniał o walce Boba Sappa z Mariuszem Pudzianowskim. Piechowiak zapewnia, że Bob aktualnie jest zdecydowanie lepszej formie niż przy pierwszej walce w Polsce.

Wielki sk****, takiego chciałem (…) Nie zagłębiałem się dokładnie. Na pewno ma bardzo dużo walk stoczonych – połowa wygranych, połowa przegranych,ale wygrywał z zawodnikami naprawdę… mistrzami świata (…) Z tego co widziałem to jak walczył w KSW to formy kompletnie nie miał, teraz jest 30 czy 40 kilogramów lżejszy, ma zaj**** formę, kondycyjnie jest dobrze przygotowany. To dla mnie nie ma znaczenia, jak jestem w gazie to obojętnie kogo mi dają to ja wychodzę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis