MMA PLNajnowszeClout MMASamozwańcza “królowa freak fightów” Marianna Schreiber chce startować w wyborach na Prezydenta Polski!

Samozwańcza “królowa freak fightów” Marianna Schreiber chce startować w wyborach na Prezydenta Polski!

Początkowo to miał być niewinny prima aprilisowy żart, ale feedback, jaki Marianna Schreiber otrzymała od fanów spowodował, że samozwańcza “królowa freak fightów” chce wystartować w wyborach na Prezydenta Polski! Czy to następczyni Prezydenta Andrzeja Dudy?

Marianna Schreiber chce startować w wyborach

Marianna Schreiber to zawodniczka organizacji Clout MMA, która w klatce stoczyła jak dotąd jedną walkę – pokonała na punkty Monikę “Najlepszą Polską Dziennikarkę” Laskowską.

Na portalu X, Schreiber zamieściła post, który pierwotnie miał być żartem z okazji 1 kwietnia i w którym poinformowała fanów o pomyśle na kandydowanie na urząd Prezydenta RP:

“Geniusz, osoba wybitna. Osoba o ponadprzeciętnej inteligencji. Porywająca miliony. Takie rzeczy słyszę o sobie na każdym kroku. Będąc w Tajlandii, Tajowie często pytali się mnie jak to jest możliwe, że nie jestem PREZYDENTEM POLSKI. Ja też się nad tym zastanawiam. Dlatego też W TYM szczególnym, świątecznym DNIU podjęłam ważną deklarację – STARTUJĘ NA PREZYDENTA POLSKI. W historii była jedna postać podobna do mnie – Joanna d’Arc, która zjednoczyła wszystkich Francuzów pod swoim przywództwem. Marianna jest symbolem narodowym Republiki Francuskiej. Ponad partiami i ponad podziałami będę jednoczyć wszystkich Polaków.”

Samozwańcza “królowa freak fightów” Marianna Schreiber chce startować w wyborach na Prezydenta Polski!

Jednak z początkowego żartu zrobiła się sprawa bardzo poważna. Schreiber po przeczytaniu licznych pozytywnych komentarzy – często będących zwykłym trollingiem – zmieniła zdanie i żart o swoim kandydowaniu zamierza zmienić w czyny:

“Czasami z żartów powstają wielkie rzeczy. Mój poranny wpis o kandydowaniu na PREZYDENTA POLSKI był oczywiście żartem, ale po niesamowicie pozytywnym odbiorze, uważam, że głupotą byłoby to zaprzepaścić. Wasze komentarze, lajki niosą mnie jak na skrzydłach. Muszę to wszystko jeszcze przemyśleć, ale czuję, że jest to realne – że jest to szansa nie tylko dla mnie, ale również dla Was. Tak jak Marianna jest symbolem Francji, tak Marianna Schreiber mogłaby się stać ponadczasowym symbolem Polski. Postacią historyczną, która będzie łączyć Polaków a nie ich dzielić. Silną kobietą – symbolem, który jest inspiracją nie tylko dla milionów Polek i Polaków, ale również Tajów oraz osób innych narodowości. Polacy zasługują nie tylko na CPK i godne życie, ale również na Mariannę w Pałacu Prezydenckim. Marianna Schreiber – Prezydent Polski, to nie megalomania, tylko inwestycja w przyszłość. #Marianna2025 #1kwietnia

Marianna Schreiber w przeszłości już chciała tworzyć wielką politykę. Zamierzała ona wejść do sejmu z listy swojej partii – Mam Dość. Jednak pomysł ten nie spotkał się z uznaniem wyborców i freak fighterka zrezygnowała z realizacji tego pomysłu. Czy tym razem będzie inaczej?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis