MMA PLNajnowszeKSWSalahdine Parnasse przygotowuje się z nową gwiazdą UFC! Tu nie ma taryfy ulgowej! [WIDEO]

Salahdine Parnasse przygotowuje się z nową gwiazdą UFC! Tu nie ma taryfy ulgowej! [WIDEO]

Salahdine Parnasse (18-2) już szóstego kwietnia stanie do obrony pasa w wadze lekkiej. Francuz na swoim kanale YouTube opublikował nagranie ze swoich przygotowań, w których pomaga mu nowa gwiazda UFC – Benoit Saint-Denis.

Parnasse

Parnasse zakończy swój kontrakt kwietniowym pojedynkiem. Co będzie później? Młody zawodnik nie wyklucza przejścia do UFC. Tak czy siak jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski zapewnił, że będą walczyć, aby Parnasse pozostał w polskiej organizacji.

KSW po raz pierwszy pojawi się na terenie Francji. Bez zaskoczenia w main evencie pojawi się Parnasse, który zmierzy się z niebezpiecznym Valeriu Mirceą (30-8-1). Mołdawianin w ostatniej walce zdobył tymczasowy tytuł pokonując przed czasem Leo Brichtę. “The Solitary Wolf” po przegranej w debiucie odnotował cztery zwycięstwa w największej polskiej organizacji. 

Benoit Saint-Denis pomaga Parnasse!

Benoit Saint-Denis to już czołowy zawodnik kategorii lekkiej w największej organizacji na świecie. Francuz już nie pierwszy raz pomaga w przygotowaniach mistrzowi KSW.

Salahdine Parnasse (18-2) na swoim kanale YouTube opublikował nagranie z wspomnianych przygotowań. 

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis