MMA PLNajnowszeKSWSalahdine Parnasse przed galą KSW w Paryżu: Francja jest bardzo podekscytowana

Salahdine Parnasse przed galą KSW w Paryżu: Francja jest bardzo podekscytowana

Podwójny mistrz Federacji KSW Salahdine Parnasse przed pierwszą galą KSW w Paryżu w historii polskiego giganta przyznał, że jego kraj jest podekscytowany przyjazdem Konfrontacji Sztuk Walki do Francji.

Salahdine Parnasse przed galą KSW w Paryżu

Przypominamy, że Federacja KSW na nowy rynek będzie wchodzić jeszcze w tym roku. Gala KSW w Paryżu zaplanowana została na dzień 6 kwietnia tego roku. Areną zmagań gali KSW 93 będzie miejscowa Adidas Arena.

Bilety dostępne na Ticketmaster.fr

Salahdine Parnasse przed galą KSW w Paryżu: Francja jest bardzo podekscytowana

Parnasse, który obecnie jest mistrzem wagi piórkowej i lekkiej Federacji KSW najprawdopodoniej wystąpi w walce wieczoru paryskiej gali KSW.

W rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW, Parnasse przyznaje, że Francja nie może doczekać się gali polskiego giganta:

“Muszę przyznać, że Francja jest bardzo podekscytowana tym, że pojawi się tam organizacja KSW. Dla mnie również jest to ekscytujące, bo po raz pierwszy od dawna będę walczył u siebie, we Francji. Jest to dla mnie wielkie wydarzenie. Wszyscy są świadomi, że przybywamy jako KSW do Francji i tak naprawdę nie możemy się już doczekać.”

Co prawda rywal Parnassa na razie nie jest znany, to na oficjalnej stronie KSW pojawił się w tym wywiadzie fragment odnoszący się do ostatniej walki Francuza w okrągłej klatce. Parnasse tak wspomina starcie z Adrianem Bartosińskim – mistrzem wagi półśredniej KSW. Czy to może oznaczać chęć rewanżu z “Bartosem”?

“Miałem takie wrażenie, że mogłem wygrać tę walkę i to wrażenie podzielał też mój narożnik, ludzie, z którymi analizowałem to starcie. Byłem bardzo, bardzo aktywny, robiłem dużo ofensywnych akcji. Niemniej werdykt jest jaki jest. W moim odczuciu zrobiłem wszystko, co mogłem zrobić, a teraz idziemy dalej.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis