MMA PLNajnowszeKSWSalahdine Parnasse o XTB KSW 93 w Paryżu: Hala będzie wypełniona po brzegi

Salahdine Parnasse o XTB KSW 93 w Paryżu: Hala będzie wypełniona po brzegi

Podwójny mistrz Federacji KSW – Salahdine Parnasse po gali XTB KSW 93 w Paryżu, w której weźmie udział spodziewa się samych pozytywów. Francuz przed własną publicznością będzie bronił tytułu w wadze lekkiej. Teraz o tej gali wypowiedział się w publikacji zamieszczonej na oficjalnej stronie Federacji KSW.

Salahdine Parnasse o XTB KSW 93

Gala XTB KSW 93 odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 kwietnia w stolicy Francji. Starcie o tytuł mistrzowski w wadze lekkiej między Salahdinem Parnassem a Valeriu Mirceą będzie main eventem całego wydarzenia.

Ostatnie bilety dostępne na Ticketmaster.fr

Parnasse jest przekonany, że sobotnia gala będzie wielkim sukcesem Federacji KSW.

Salahdine Parnasse o XTB KSW 93 w Paryżu: Hala będzie wypełniona po brzegi

“To będzie naprawdę duża gala, pierwszy raz będę walczył we Francji pod banderą KSW. To będzie wielkie wydarzenie. Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi i kibice będą mnie mocno wspierać. Minęło dużo czasu od mojej ostatniej walki we Francji. Stworzyłem tu swoją publiczność. Ludzie nie mogą doczekać się tego starcia, będą ze mną, dodadzą mi sił i poprowadzą do wygranej.” – mówi Parnasse.

Oficjalną zapowiedź tego wydarzenia obejrzycie poniżej:

Parnasse porównał także siebie do umiejętności, jakimi jego zdaniem dysponuje Mircea:

“Valeriu jest dobrym zapaśnikiem z chaotyczną stójką. Jest eksplozywny i agresywny. Stoczył świetną walkę z Romanem Szymańskim, z którym ja również wygrałem. Jest silny, ale siła to nie wszystko. Ja z kolei jestem od niego szybszy, do tego myślę, że również jestem silnym zawodnikiem. Ostatecznie wszystko pokaże walka.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis