MMA PLNajnowszeBoksSą zdjęcia twarzy Fury’ego i Ngannou dzień po ich walce. Dużo gorzej wygląda… mistrz WBC!

Są zdjęcia twarzy Fury’ego i Ngannou dzień po ich walce. Dużo gorzej wygląda… mistrz WBC!

Kurz bitewny już powoli opada. Za nami bowiem głośna walka dwóch mistrzów – boksu i MMA, w której zmierzyli się Tyson Fury i Francis Ngannou. Dzień po walce pokazano zdjęcia twarzy Fury’ego i Ngannou.

Są zdjęcia twarzy Fury'ego i Ngannou

Przypominamy, że Francis Ngannou i Tyson Fury zmierzyli się ze sobą w walce wieczoru gali w Arabii Saudyjskiej.

Choć wielu specjalistów i komentatorów zapewniało, że starcie to będzie łatwą przeprawą dla Fury’ego, to Brytyjczyk został zaskoczony widząc umiejętności pięściarskie przygotowane na to starcie przez Kameruńczyka.

Są zdjęcia twarzy Fury’ego i Ngannou dzień po ich walce. Dużo gorzej wygląda… mistrz WBC!

Były mistrz wagi ciężkiej UFC, który rozstał się z największą organizacją MMA na świecie z powodów kontraktowych miał w walce z Furym swoje momenty. W pewnej chwili w rundzie trzeciej Fury padł na matę po mocnym ciosie, jaki zafundował mu Francis Ngannou:

Co prawda, Anglik po tym ciosie wstał i kontynuował walkę. Ostatecznie nawet obaj zawodnicy stoczyli dziesięć rund i o wygranej zdecydowali sędziowie.

Ci – po głośno komentowanej w sieci – decyzji wskazali jako zwycięzcę… Tysona Fury’ego.

Teraz natomiast kibice mają kolejny powód do komentowania. W sieci udostępniono bowiem zdjęcia twarzy Ngannou i Fury’ego na dzień po ich walce. Gorzej – i to zdecydowanie! – wygląda mistrz wagi ciężkiej federacji WBC.

Sprawdźcie sami:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis