MMA PLRWCRWC 2: Jacek Jędraszczyk wygrywa z Cezarym Oleksiejczukiem na pełnym dystansie

RWC 2: Jacek Jędraszczyk wygrywa z Cezarym Oleksiejczukiem na pełnym dystansie

Foto: Rocky Warriors Cartel

W jednym z najciekawszych pojedynków podczas gali RWC 2 w Golinie  Jacek Jędraszczyk (6-2) pokonał na pełnym dystansie Cezarego Oleksiejczuka (3-2).

Od początku walki Oleksiejczuk zajął środek klatki. Wykorzystywał dobry zasięg, aby trafiać swojego rywala.Jędraszczyk odpowiadał zaś głównie kopnięciami na korpus. Później spróbował też obalenia. Przyparł rywala do siatki. W końcu udało mu się sprowadzić Oleksiejczuka do parteru. Ten zdołał wstać. Ponownie Jędraszczyk zdołał usadzić rywala na macie po mocnym ciosem. Choć kontrolował w klinczu Oleksiejczuka to ten odpłacał się mocnymi łokciami.

Drugą rundę mocno zaczął Oleksiejczuk, jednak przeciwnik nie pozostawał dłużny. Młodszy brat zawodnika UFC spychał przeciwnika pod siatkę. Łączył ciosy na korpus i głowę. Próby sprowadzeń ze strony Jędraszczyka były czytelne. Oleksiejczuk pokazywał znakomitę technikę w stójce.

Mocne i długie ciosy Oleksiejczuka dochodziły do  celu. W końcu Jędraszczyk wykorzystał błąd przeciwnika, zanurkował po obalenie. Oleksiejczuk próbował korzystać z siatki, aby wstać. Jędraszczyk zdołał jednak wpiąć się za jego plecy. Oleksiejczuk odwrócił się i jego rywal był w dosiadzie. Jędraszczykowi po raz kolejny udało się znaleźć za plecami rywala. Nieustannie zadawał on też krótkie ciosy.  Na kilka sekund przed końcem walki Oleksiejczuk zdołał wrócić do stojki.

O wyniku pojedynku musieli decydować sędziowie. Jednogłośną  decyzją sędziów zwyciężył Jacek Jędraszczyk. Tym samym zawodnik ten przełamał się po dwóch porażkach.