MMA PLNajnowszeRWCRWC 2: Jacek Jędraszczyk wygrywa z Cezarym Oleksiejczukiem na pełnym dystansie

RWC 2: Jacek Jędraszczyk wygrywa z Cezarym Oleksiejczukiem na pełnym dystansie

W jednym z najciekawszych pojedynków podczas gali RWC 2 w Golinie  Jacek Jędraszczyk (6-2) pokonał na pełnym dystansie Cezarego Oleksiejczuka (3-2).

RWC 2 Oleksiejczuk Jędraszczyk
Foto: Rocky Warriors Cartel

Od początku walki Oleksiejczuk zajął środek klatki. Wykorzystywał dobry zasięg, aby trafiać swojego rywala.Jędraszczyk odpowiadał zaś głównie kopnięciami na korpus. Później spróbował też obalenia. Przyparł rywala do siatki. W końcu udało mu się sprowadzić Oleksiejczuka do parteru. Ten zdołał wstać. Ponownie Jędraszczyk zdołał usadzić rywala na macie po mocnym ciosem. Choć kontrolował w klinczu Oleksiejczuka to ten odpłacał się mocnymi łokciami.

Drugą rundę mocno zaczął Oleksiejczuk, jednak przeciwnik nie pozostawał dłużny. Młodszy brat zawodnika UFC spychał przeciwnika pod siatkę. Łączył ciosy na korpus i głowę. Próby sprowadzeń ze strony Jędraszczyka były czytelne. Oleksiejczuk pokazywał znakomitę technikę w stójce.

Mocne i długie ciosy Oleksiejczuka dochodziły do  celu. W końcu Jędraszczyk wykorzystał błąd przeciwnika, zanurkował po obalenie. Oleksiejczuk próbował korzystać z siatki, aby wstać. Jędraszczyk zdołał jednak wpiąć się za jego plecy. Oleksiejczuk odwrócił się i jego rywal był w dosiadzie. Jędraszczykowi po raz kolejny udało się znaleźć za plecami rywala. Nieustannie zadawał on też krótkie ciosy.  Na kilka sekund przed końcem walki Oleksiejczuk zdołał wrócić do stojki.

O wyniku pojedynku musieli decydować sędziowie. Jednogłośną  decyzją sędziów zwyciężył Jacek Jędraszczyk. Tym samym zawodnik ten przełamał się po dwóch porażkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis