MMA PLNajnowszeKSWRuszyła przedsprzedaż przed galą KSW Epic! Cena PPV za walkę Khalidov-Adamek ogłoszona!

Ruszyła przedsprzedaż przed galą KSW Epic! Cena PPV za walkę Khalidov-Adamek ogłoszona!

Dużymi krokami zbliża się dodatkowa gala KSW w 2024 roku. Będzie ona miała miejsce już dwudziestego czwartego lutego. W karcie walk zobaczymy pojedynki w różnych formułach walki. W tym momencie największa organizacja w naszym kraju ujawniła cenę PPV w przedsprzedaży gali KSW Epic.

Adamek

Mamed Khalidov niespodziewanie w mediach społecznościowych wyznał, że szuka nowych wyzwań i bardzo chciałby spróbować swoich sił w boksie. Krótko potem pojawiły się informacje o potencjalnej walce z Tomaszem Adamkiem w freakowej organizacji. Propozycja padła, ale Khalidov postanowił ją odrzucić, a w tym czasie ”Góral” dogadał się z FAME i został ogłoszony na gali w Szczecinie jako nowy nabytek.

Mimo wszystko organizacja KSW dopięła swego i Tomasz wystąpi również w największej organizacji w naszym kraju. Będzie to hitowe starcie w boksie z Mamedem Khalidovem. Pojedynek został zakontraktowany na 6 rund.

Znamy cenę PPV!

W tym momencie organizacja KSW wyjawiła cenę PPV w przedsprzedaży gali KSW Epic. Już niebawem poznamy więcej szczegółów względem karty walk nadchodzącej gali.

Wczoraj polska organizacja ogłosiła powrót do turniejów! Podczas KSW Epic poznamy nowego mistrza kategorii półciężkiej. Dodatkowo to fani zdecydują w ankiecie kto z kim powinien się zmierzyć w pierwszym pojedynku.

Wracając do meritum! Według organizacji, ceny za PPV w przedsprzedaży rozpoczną się od 35 złotych oraz 8.99€ dla zagranicznych fanów. Oferta jest aktualna do końca stycznia. Jak będzie później i o ile będzie większa? O wszystkim będziemy informować na naszej stronie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis