MMA PLNajnowszeBez kategoriiRozpiski/plotki: Carlos Condit będzie bronił pasa WW WEC w lutym

Rozpiski/plotki: Carlos Condit będzie bronił pasa WW WEC w lutym

condit.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Carlos Condit coraz częściej pojawia się w rankichach najlepszych WW w pierwszej dziesiątce. WEC to już nie brzydka siostra UFC, ale z Faberem, Filho, Pulverem, Swansonem, Curranem i Conditem całkiem silna organizacja, która daje dobre gale. Komentatorem/ekspertem jest tam Frank Mir. Powtarzam i póki co będe powtarzał to do znudzenia: nie samym UFC człowiek żyje, warto rzucić okiem na karierę przyszłych megagwiazd, które właśnie zaczynają błyszczeć w innych organizacjach.

Z WEC do UFC niedaleko – o tym chyba nie muszę Was przekonywać…

Mistrz WW WEC, Carlos Condit ma powrócić do akcji w Lutym celem obrony swojego pasa (o, niespodzianka…). Nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy będzie ta gala, ale wiadomo, że będzie to luty.

Condit wygrał pas WW WEC 26 Marca 2007 r. poddając Johna Alessio (RNC) w drugiej rundzie. Największym wyzwaniem dla Condita był do tej pory Brock Larson.

Chodzą plotki, że przeciwnikiem Condita będzie Carlo Prater. Dwa fakty: Condit już raz z nim przegrał; Prater to wg. Kena Pavia’i facet, którego należy bacznie obserwować, bo ma w 2008 r. błyszczeć.

(źródło)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis