MMA PLNajnowszeBoksRóżański spotkał się z Okolie! Pierwsze face to face przed hitową walką w Polsce [WIDEO]

Różański spotkał się z Okolie! Pierwsze face to face przed hitową walką w Polsce [WIDEO]

Wczoraj miała miejsce konferencja prasowa przed hitową walką w Polsce. Mowa oczywiście o walce Łukasza Różańskiego, który dwudziestego czwartego maja w Rzeszowie stanie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata w wadze bridger. Polak przed własną publicznością zmierzy się z byłym mistrzem wagi cruiser – Lawrence Okolie.

Różański

Różański musiał długo czekać na swoją szansę. Zmiana terminów, miejsca walki – było dużo zamieszania. Ostatecznie Łukasz przed własną publicznością w Rzeszowie stanął przed wielką szansą. Polak pokazał się z kapitalnej strony i wykorzystał okazję. 38-latek już w pierwszej odsłonie zdemolował Alena Babicia. Chorwat w tym starciu doznał pierwszej zawodowej przegranej.

Tak to wyglądało:

Pierwsze face to face!

Łukasz Różański jest oczywiście pewny swego przed nadchodzącą walką. Różański zapewnia, że zakończy dobrą passę Okolie walk z naszymi reprezentantami.

Przypomnijmy, że Okolie w przeszłości pokonywał Nikodema Jeżewskiego, Krzysztofa Głowackiego i Michała Cieślaka.

Jeśli miał jakiś sposób na polskim bokserów to ten sposób będzie przerwany w Rzeszowie. Każdy zawodnik wchodzi do ringu pewny siebie, ale w walce, jak to walce, wszystko się może wydarzyć – powiedział na konferencji Różański.

Doszło też oczywiście do pierwszego face to face.

Wspomniane spotkanie oko w oko oraz konferencje możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis