MMA PLNajnowszeBoksRóżański i Okolie oko w oko. Gorąca atmosfera przed walką o tytuł mistrza świata! [WIDEO]

Różański i Okolie oko w oko. Gorąca atmosfera przed walką o tytuł mistrza świata! [WIDEO]

Łukasz Różański i Lawrence Okolie zmierzyli się wzrokiem przed walką o tytuł mistrza świata federacji World Boxing Council.

Różański i Okolie oko w oko
Foto: TVP SPORT

W czwartek odbyła się ceremonia ważenia przed galą Knockout Boxing Night 35. Bohaterowie walki wieczoru zmieścili się w ustalonym limicie. Różański wniósł na wagę 101 kg, a Okolie 101,4 kg.

Już 24 maja Łukasz Różański stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego kategorii bridger. Polak mistrzem świata został w kwietniu 2023 roku – tym samym dołączył do Tomasza Adamka, Krzysztofa Głowackiego, Dariusza Michalczewskiego i Krzysztofa Włodarczyka.

Różański po najwyższe laury sięgnął przed własną publicznością. Niepokonany pięściarz potrzebował zaledwie dwóch minut, aby Rzeszów eksplodował z radości. Alen Babić błyskawicznie przywitał się z deskami, a chwilę później było już po wszystkim.

Teraz, po ponad roku, przed 38-latkiem kolejne wyzwanie. Na gali Knockout Boxing Night 35 Łukasz Różański skrzyżuje rękawice z Lawrencem Okolie, nazywanym pogromcą Polaków. „The Sauce” ma na rozkładzie aż pięciu naszych rodaków.

Brytyjczyk jest byłym mistrzem świata WBO w kategorii cruiser. Koronę odebrał mu Chris Billam-Smith, niedawny przeciwnik Mateusza Masternaka.

ZOBACZ TAKŻE: CO TO BYŁO!? Załęcki rzucał krzesłem, a Natan butelką [WIDEO]

Po tym, jak Okolie doznał pierwszej porażki w zawodowej karierze, postanowił zmienić kategorię wagową, idąc kilka kilogramów do góry.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis