MMA PLNajnowszeArek TańculaRoślik rzucił się z pięściami na Tańculę. Ferrari nowym rywalem ”Aroya”! [WIDEO]

Roślik rzucił się z pięściami na Tańculę. Ferrari nowym rywalem ”Aroya”! [WIDEO]

Zaskoczeni? Podczas dzisiejszego programu FAME 19 Cage Specjal poznaliśmy main event najbliższej edycji, która drugiego września odbędzie się w Krakowie. W walce wieczoru pozostaje Arkadiusz Tańcula, który ostatecznie nie zmierzy się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem Włodarczykiem. Nowym przeciwnikiem ”Aroya” został Amadeusz Roślik.

Tańcula

To nie koniec, bowiem do karty dodano jedną dodatkową walkę. W Krakowie zobaczymy rewanżowe starcie pomiędzy Pawłem Tyburskim, a Alberto Simao. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Do ich pierwszej walki doszło w main evencie gali High League. Podopieczny Przemysława Szyszki w drugiej odsłonie zastopował rapera. Było to ważne zwycięstwo Pawła, który bez wątpienia jest uważany za jednego z najlepszych freak fighterów jeśli chodzi o u umiejętności sportowe.

Ferrari rzucił się na Tańculę!

Oficjalnie nowym przeciwnikiem Arkadiusza Tańculi został Amadeusz Roślik. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wchodzi w zastępstwo i zawalczy w MMA.

BANG! Mocna korekta w karcie walk 😎 TAŃCULA VS FERRARI!🔥🔥🔥

Do tego dokładamy drugi co-main event, czyli ALBERTO vs KSIĘŻNICZKA!🤯

”Ferrari” podczas face to face postanowił rzucić się na przeciwnika z pięściami. ”Aroy” był strasznie poirytowany zachowanie najbliższego przeciwnika.

Sami zobaczcie:

Podopieczny Mirosława Oknińskiego wrócił już na odpowiednie tory podczas gali FAME MMA 18, która dwudziestego maja odbyła się w Łodzi. Roślik tego wieczoru miał stoczyć dwie walki – ostatecznie doszło tylko do jednej. To nie było wcale łatwe zadanie, bowiem Kacper Błoński postawił twarde warunki. Amadeusz po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że Błoński był na deskach, lecz pokazał charakter i przetrwał kryzys.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis