MMA PLNajnowszeBez kategoriiRoger Huerta chce rewanżu z Kenny Florianem!

Roger Huerta chce rewanżu z Kenny Florianem!

roger-huerta.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Zaraz bezpośrednio po walce byłem  zdezorientowany i w wielkim szoku. Cały czas w  myślach, wierzyłem, że to wszystko jest tylko  złym snem. Cała prawda co się wydarzyło w ringu dotarła do mnie po trzech dniach. Mało mnie wtedy nie rozerwało, ta porażka siedziała we mnie tak głęboko, że o niczym innym nie potrafiłem rozmawiać ani myśleć.  Aby nie zwariować musiałem wrócić do Rio de Janeiro, by spotkać się z  rodziną i przyjaciółmi …. Wojownicy są też ludźmi i zrozumcie, że też potrzebujemy na jakiś czas oderwać się od swojej pracy, tym bardziej, że długi czas przebywamy w zamkniętym środowisku i potrzebujemy od tego wyrwać się by podetknąć innym powietrzem. Takie koszary dnia codziennego powodują dodatkowe napięcia i stresy.

Ja osobiście  jestem osobą, która do wszystkiego podchodzi bardzo emocjonalnie, staram się z tym walczyć by być przed walkami być skupionym duchowo i umysłowo nad tym co robię i co za chwilę będę robić.   Kenny to profesjonalista w 100%, on starał się walczyć ze mną systemem zbierania punktów i zrobił to naprawdę dobrze. On chciał tak wygrać tą walkę  i  zrobił to dobrze …

Roger Huerta zastanawia się i analizuję dokładnie ten pojedynek i wie, że jeśli dostałby taka szansę chce rewanżu z Kennym. Ta walka by wyglądała zupełnie inaczej. Czy dostanie taką szansę, trudno na razie na to liczyć,  Florian ma zaplanowaną walkę na UFC 91 z Joe Stevensonem gdzieś tam jest jeszcze w planie pojedynek z Penn BJ, będzie to trudne by doszło w najbliższym czasie do ich rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis