MMA PLNajnowszeFAME MMARobert Karaś zabrał głos po aferze z dopingiem: To, co wielu z Was robi…

Robert Karaś zabrał głos po aferze z dopingiem: To, co wielu z Was robi…

Popularny w naszym kraju ultratriathlonista, często dopingowany przez kibiców zabrał głos po aferze związanej ze stosowaniem niedozwolonych środków podczas bicia rekordu pięciokrotnego IronMana.

Robert Karaś zabrał głos po aferze z dopingiem

Karaś rekord świata w swojej nadludzkiej dyscyplinie pobił pod koniec lutego tego roku podczas zawodów Florida ANVIL Ultra Triathlon.

Problem jednak w tym, że w jego organizmie wykryto klomifen i drostanolon, a sam triathlonista został zawieszony na dwa lata.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ:

Robert Karaś zabrał głos po aferze z dopingiem: To, co wielu z Was robi…

Na Karasia teraz w sieci wylała się fala krytyki i ironizowania przez kibiców. Jedni żartują, że Robert Karaś przepływa teraz 80 kilometrów kraulem, bo sterydy ponoć woda wypłukuje, a inni żartują, że jeśli wpadka dopingowa miałaby być pozostałością po pierwszym oblanym teście antydopingowym, to oznaczałoby, że Karaś wcześniej przyjął doping o wadze większej niż masa wszechświata.

Teraz mamy odpowiedź Karasia, który na swoim Instagramie zamieścił relację, którą okrasił poniższym apelem:

“Jestem wojownikiem, dlatego wiem, że sobie z tym wszystkim poradzę. Pomyślcie jakby trafiło na kogoś innego. Myślę, że już takiej osoby by z nami nie było. To, co wielu z Was robi, ta agresja, wyzwiska, groźny są nieadekwatne do tego, co się wydarzyło. Pomyślcie zanim napiszecie durny komentarz. A ja dalej robię swoje, udowodnię, że mówię prawdę.”

A Wy jak uważacie – Robert Karaś jest winny stosowania dopingu? Brał czy nie brał?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis