MMA PLNajnowszeRobert BryczekRobert Bryczek poznał szczegóły debiutu w UFC! Polak zmierzy się z byłym mistrzem ACA!

Robert Bryczek poznał szczegóły debiutu w UFC! Polak zmierzy się z byłym mistrzem ACA!

Wszystko już jasne! Robert Bryczek (17-5) swój debiut w największej organizacji na świecie odnotuje dziesiątego lutego. Polak wystąpi w Las Vegas, a jego przeciwnikiem będzie były mistrz organizacji ACA.

Bryczek

Do debiutu 33-latka miało dojść już w tym roku, ale pojawiły się problemy z wizą. Tym samym walka Polaka z Jacobem ”Mambą” Malkounem została odwołana.

Warto zaznaczyć, że na tej samej gali zobaczymy dwóch naszych reprezentantów. Kolejny pojedynek w UFC stoczy Marcin Prachnio (16-7), który skrzyżuje rękawice z byłym rywalem Jana Błachowicza – Devinem Clarkiem (14-8).

Znamy szczegóły!

To już pewne! Robert Bryczek (17-5) swój pierwszy pojedynek w UFC odnotuje dziesiątego lutego na gali w Las Vegas. Bryczek skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem ACA – Albertem Duraevem (16-5).

33-latek ma aktualnie serię pięciu zwycięstw z rzędu – wszystkie kończył przed czasem. Bryczek z efektownej strony pokazywał się u naszych sąsiadów w organizacji Oktagon MMA. Czescy kibice byli pod wrażeniem i nie mogli się doczekać walki Polaka o tytuł mistrzowski.

Robert walkę o pas zapewnił sobie ostatnim szybkim zwycięstwem. Polak podczas gali Oktagon MMA 45 potrzebował zaledwie 56 sekund na zdemolowanie Samuela Kristoficia. Po walce w klatce pojawił się mistrz Patrick Kincl i doszło do pierwszego face to face. W tej sytuacji ich walka oczywiście nie dojdzie do skutku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis