MMA PLNajnowszeUFCRicky Simon skomentował swoją ekspresową porażkę z Urijahem Faberem

Ricky Simon skomentował swoją ekspresową porażkę z Urijahem Faberem

Urijah Faber (35-10) powrócił do walki po dwu i pół letniej przerwie i od razu zaprezentował się ze znakomitej strony. Walczący w swoim mieście zawodnik szybko rozprawił się z Ricky’m Simonem (15-2).

Pojedynek potrwał 46 sekundy i zakończył się przez TKO (ciosy). Sędzia Mark Beltran nie pozostawił żadnych wątpliwości co do słuszności przerwania walki. Seria ośmiu zwycięstw z rzędu Simona została przerwana i zaliczył on drugą porażkę w karierze, tuż po starciu dodał na twittera krótki wpis:

“Dlatego jest Hall of Famer. Gratulacje Urijah Faber.”

Ostatni raz w oktagonie Faber wystąpił w grudniu 2016 roku, wówczas wygrał przez decyzję z Bradem Pickettem. Dla Amerykanina był to 17. bój dla najlepszej organizacji MMA na świecie.