MMA PLNajnowszeBez kategoriiRicco chce odbudować swoją karierę

Ricco chce odbudować swoją karierę

Były mistrz HW UFC, Ricco Rodriguez, który przegrał przez jednogłośną decyzję z Benem Rothwellem na IFL Team Championship Final w zeszłym miesiącu, znajdzie się w obsadzie nowego show VH1 – Celebrity Rehab, czyli Odwyk Gwiazd.

Gamrot - Dos Anjos

VH1 wyświetli w sumie osiem jednogodzinnych odcinków tego reality show. Nadzór nad odwykiem będzie prowadził Dr. Drew Pinsky, najlepiej znany jako gospodarz show “Loveline”

Obok Ricco Rodrigueza w programie wystąpią Tom Sizemore, Chyna Doll, Brigitte Nielsen, Andy Dick, Jessica Sierra i kilka innych gwiazd. Ricco ma parę problemów: nadwaga i narkotyki – został złapany i zawieszony po tym, jak wykryto w jego krwi marihuanę i kokainę.

Coraz ciekawiej – przypominam, że ostatnio Ricco wyzwał do walki swojego byłego partnera z Team Punishment – Tito Ortiza.

Ricco wystąpił ostatnio w Human Weapon – zmierzył się z Billem Duffem (prowadzący) w pojedynku MMA. Ricco miał gigantyczny brzuch i walczył na 5% swoich możliwości. W odcinku tym można było również zobaczyć Forresta, Randyego, Basa i Cunga Lee.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis