MMA PLNajnowszeBez kategoriiRenato Sobral podpisał kontrakt z ratownikiem karier w MMA

Renato Sobral podpisał kontrakt z ratownikiem karier w MMA

Renato Sobral, który został ogłoszony zawodnikiem Strikeforce w ubiegły weekend po tym, jak UFC zwolniło go z kontraktu po przetrzymaniu duszenia na Davidzie Heathu, został klientem superagenta MMA – Kena Pavia’i.

Pasternak

Ken to facet z MMAAgents.com – największej agencji skupiającej agentów MMA. Ken ma również reputacje faceta, który potrafi uratować podpadającą karierę zawodnika. Gabe Ruediger – to jeden z jego podopiecznych, znany ze zrzucania wagi za pomocą lewatywy. Ken pomógł powrócić jego karierze na właściwy tor, a po tym jak zachowywał się w TUF-ie 5 było to naprawdę wyzwanie.

Ken Pavia powiedział mmajunkie.com o podpisaniu umowy z Babalu wczorajszego wieczoru. Sobral wynajął Pavia’ę od razu po utracie kontraktu z UFC. Pierwszą rzeczą, którą Pavia załatwił dla Sobrala jest kontrakt ze Strikeforce.

Ken Pavia ujawnił rónież swoich najnowszych pracodawców: weterani Pride Cyrille Diabate i James Thompson, Carmelo Marerro z UFC, zawodnik WEC Todd Moore i weteran Carlo Prater. Wnioski? Niebawem możemy spodziewać się, że Colossus pojawi się w jakiejś większej organizacji 🙂

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis