MMA PLNajnowszeBez kategoriiRashad Evans: „Paul Buentello uderza mocniej, twardziej niż…”

Rashad Evans: „Paul Buentello uderza mocniej, twardziej niż…”

rashadevansmyspace.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Rashad Evans był gościem radia MMAmania, w czasie rozmowy z dziennikarzami tej redakcji udzielił wywiadu. Radio MMAmania zawsze co poniedziałek prowadzi na żywo swoje programy na które zaprasza znane gwiazdy MMA. W ostatnim swoim programie oprócz rozmowy z Evansem, ich wieloletni pracownik Writer Jesse Holland analizował rynek MMA w USA, odnosił się do nowej koncepcji i mariażu  Affliction / Golden Boy, co w oczach tego eksperta taka miłośc nie wygląda kolorowo w dłuższej grze. Wszyscy obecni w programie typowali również wyniki poszczególnych pojedynków na UFC Fight Night 15 “Diaz vs. Neer”.

Była to bardzo fajna audycji i pouczająca. Nie mniej jednak największym wydarzeniem była postać Rashada. Gwiazda UFC była bardzo rozmowna, opowiadał o swojej wygranej z  Chuck Liddell na UFC 88. Opowiadał jak szukał swojego czasu by zadać Chuck decydujący cios, jak namierzał celowniki. Opowiadał też z dokładnością kamery cyfrowej, jak chwilę przed nokautującym ciosem, który zadał swojemu przeciwnikowi, widział jak się zmieniał wyraz twarzy Chucka, coś wręcz niesamowitego. Pierwszy raz udało mi się zarejestrować taki obraz, jak przeciwnik już wie, że trafi go bomba, a jeszcze jej nie poczuł fizycznie. Ciesząc się tymi wypowiedziami , Evans dołożył węgla do pieca stwierdzając,  bez ogródek: „Paul Buentello uderza mocniej, twardziej i  szybciej niż  Chuck Liddell”. Po tych słowach wybuchła ostra dyskusja. Jestem ciekaw waszych opinii co o tym sądzicie.

Dziennikarz zapytał  jeszcze swojego gościa czy jest szansa by można było go zobaczyć w pojedynku  z  Keith Jardine, na co Rashad Evans odparł, że jest to nie możliwe, nie będą nigdy ze sobą walczy, są przyjaciółmi, wystarczy tego co było na  The Ultimate Fighter Season 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis