MMA PLNajnowszeBez kategoriiRandleman vs. Babalu w Strikeforce? Dodatkowo Sapp, Cyborg

Randleman vs. Babalu w Strikeforce? Dodatkowo Sapp, Cyborg

Strikeforce pojechało po całości. Podpisanie kontraktu z Renato Sobralem to nie jedyna rzecz, którą przyniósł miniony weekend. Sapp, Kevin Randleman, Cyborg, Linland – mam wymieniać dalej? Wszystko w dalszej części newsa.

Gamrot - Dos Anjos

Gala była promowana wspólnie przez Bodog i Strikeforce. Najważniejsze: Babalu powiedział, że kontrakty ze Strikeforce podpisali Kevin Randleman i Evangelista “Cyborg” Santos. Pierwsza walka Babalu ma odbyć się już w grudniu!

Daniel Puder po wygranej nad Richardem Daltonem wyzwał Boba Sappa, który był na widowni. Wg Pudera Sapp przyjął wyzwanie i obiecał porozmawiać z Scottem Cokerem (promotorem K1 w USA), aby ta walka doszła do skutku.

Gilbert Melendez podziękował Nate’owi Diaz’owi, który po swojej walce w UFC życzył Gilbertowi szczęścia. Promotorzy walczą między sobą, Fighterzy w zasadzie też… ale jak widać potrafią być poza podziałami poszczególnych organizacji.

Frank Shamrock powiedział, że zamierza wrócić do klatki w marcu bądź kwietniu.

Jest już znany potencjalny przeciwnik Matta Linlanda. Trevor Prangley, były zawodnik UFC, potwierdził, że negocjacje się toczą.

I na koniec -> Joe Riggs swoją wygraną zadedykował Hefnerowi, którego gościem było Strikeforce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis