MMA PLNajnowszeUFCRafael dos Anjos o Gamrocie przed UFC 299: Jest dużym nazwiskiem, ale nie jest gwiazdą UFC

Rafael dos Anjos o Gamrocie przed UFC 299: Jest dużym nazwiskiem, ale nie jest gwiazdą UFC

Rafael dos Anjos już w najbliższą sobotę na gali UFC 299 w Miami skrzyżuje rękawice z naszym rodakiem – Mateuszem Gamrotem. Tuż przed tą imprezą Brazylijczyk wydał opinię o Polaku.

Rafael dos Anjos o Gamrocie

Starcie legendy światowego MMA – 39-letniego dos Anjosa z młodym i gniewnym Gamrotem będzie jedną z aktrakcji karty wstępnej jutrzejszej gali na Florydzie.

Polak jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale teraz swoją przewagę nad Brazylijczykiem musi udowodnić w oktagonie.

Rafael dos Anjos o Gamrocie przed UFC 299: Jest dużym nazwiskiem, ale nie jest gwiazdą UFC

RDA w rozmowie z portalem MMAjunkie.com krótko zdefiniował pozycję, w jakiej aktualnie znajduje się Mateusz Gamrot.

Oto, jak Brazylijczyk aktualnie widzi “Gamera”:

“Od jakiegoś czasu nie dostaję wielkich nazwisk. Gamrot jest dużym nazwiskiem, ale nie jest gwiazdą UFC. Ja po prostu cieszę się z możliwości walki, z możliwości zarobku i utrzymania rodziny. Chcę dalej rywalizować. Myślę, że po dobrych moich walkach przyjdą wielkie pojedynki.”

RDA ma obecnie 39 lat, ale nie zamierza obawiać się walk z dużo młodszymi zawodnikami:

“Nie tylko słucham swojego ciała, ale także tego jak sobie radzić w walce. Patrzę na swoje występy i uważam, że nadal spisuję się dobrze. Nadal pracuję z większymi i młodszymi zawodnikami, nadal mocno trenuję. Dopóki będę mógł dobrze wykonywać swoją robotę i osiągać dobre wyniki, to nadal to będę robił.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis