MMA PLBez kategoriiPrzygotowania Zuluzinho do Pride 2005 Itadaki…

Przygotowania Zuluzinho do Pride 2005 Itadaki…

zulu.jpg – Po tym, jak oficjalnie ogłoszono walkę Zuluzinho vs. Fedor Emelianenko, trener tego pierwszego –  Ricardinho ‘Bulldog’ postanowił zwrócić się do najlepszego obecnie zapaśnika w Brazylii – Antoine Jaoude, by ten pomógł Zuluzinho w treningach. ‘Buldog’, który jest m.in. panamerykańskim mistrzem w zapasach i jednym z najlepszych partnerów treningowych Pedro Rizzo, przyjął tę propozycję: 

  Obejrzałem ostatnio kilka kaset z walkami Fedora i poddałem je analizie. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc Zuluzinho w dobrym przygotowaniu się do tego pojedynku…

 
 – Sam Zuluzinho trenuje obecnie mocniej niż kiedykolwiek:

    Obecnie bardzo dużo trenuję do tej walki, by tym razem w ringu pokazać prawdziwego Zulu, ponieważ nie dane było mi to zrobić w pojedynku z Sentoryu. Jest to najlepszy sposób, by wyrazić swoją wdzięczność panu Sakakibara, za tę niesamowitą okazję walki z jego mistrzem. Nie rozczaruję go.

Poproszony o wyrażenie swojej opinii na temat Fedora, Zuluzinho powiedział:

Bez dwóch zdań, jest to niesamowity zawodnik. Mam tylko nadzieję, że Fedor nie skorzysta ze specjalnych zasad walcząc ze mną.* Skoro Sentoryu nie skorzystał ze specjalnych zasad, to uważam, że nie byłoby ładnie, gdyby niepokonany champion chciał z nich skorzystać.

__________________________________
* Chodzi o przepis Pride FC, który mówi, że przy dużej różnicy wagi pomiędzy zawodnikami [w wadze ciężkiej ponad 15 kg], zawodnik lżejszy ma prawo decydować, czy chce, by w parterze dozwolone były uderzenia kolanami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis