MMA PLNajnowszeKSWPrzybysz zmotywowany przed piątą walką z Wikłaczem: Jestem przygotowany na największy horror!

Przybysz zmotywowany przed piątą walką z Wikłaczem: Jestem przygotowany na największy horror!

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi koguciej KSW Sebastian Przybysz jest mocno zmotywowany przed piątą walką z Jakubem Wikłaczem, który aktualnie dzierży pas mistrzowski wspomnianej dywizji wagowej.

Sebastian Przybysz mocno zmotywowany

Do piątej konfrontacji między Wikłaczem a Przybyszem dojdzie już 7 czerwca w Hali Urania w Olsztynie. Przybysz będzie miał kolejną okazję na pokonanie Wikłacza i odebranie mu tym razem tytułu mistrzowskiego.

Gala KSW 95 jest już wyprzedana. Zapraszamy na galę KSW 96. Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

Sebastian Przybysz mocno zmotywowany przed piątą walką z Wikłaczem: Jestem przygotowany na największy horror!

Na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawiła się rozmowa z “Sebicem”, w której przyznaje on, iż jest gotowy na największe poświęcenie w nadchodzącej rywalizacji z Wikłaczem w Olsztynie:

“Ta walka będzie najcięższa w moim życiu i jestem pewny tego, że dam z siebie 150 procent. Jestem przygotowany na największy horror, jaki w życiu mogę przeżyć. To będzie 25 minut totalnego piekła, na które jestem gotowy. Jestem też pewny tego, że wyjdę z tej walki zwycięsko. Wiem, że to jest definitywny koniec naszej historii. Nic więcej nie będzie. Nieważne w jakim bagnie będę, ja zawsze się z tego wygrzebię. Byłem już mistrzem raz i wiem jakie to uczucie. Jestem bardzo mocno nastawiony na to, żeby udowodnić mu, że jestem lepszy. Zbiję go.”

A Wy na kogo stawiacie w nadchodzącej walce Wikłacz vs Przybysz V na KSW 95?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis