MMA PLNajnowszeFreak FightPrzesada. Jacek Murański ma zmierzyć się z „Masą”, byłym członkiem mafii pruszkowskiej!

Przesada. Jacek Murański ma zmierzyć się z „Masą”, byłym członkiem mafii pruszkowskiej!

Jacek Sokołowski, pseudonim „Masa”, ma zmierzyć się z Jackiem Murańskim.

Murański kontra Masa
Foto: MAREK KUDELSKI/ Karol Makurat/ REPORTER/ East News

Jak doniósł Jakub Wątor na łamach portalu Goniec.pl – Jarosław Sokołowski i Jacek Murański już niebawem skrzyżują rękawice w klatce. Na tę okoliczność powstanie zupełnie nowa freakowa federacja. Co ciekawe, „Masa” podobno ma być w jakimś stopniu zaangażowany w tworzenie organizacji.

Wydarzenie ma odbyć się na przełomie kwietnia i wysoce prawdopodobne, że będzie to gala studyjna. Michał Cichy słusznie zauważył, że władze miejskie nie udostępnią obiektu na tego typu przedsięwzięcie.

Wiarygodności tym informacjom dodaje fakt, że Jacek Murański na Instagramie zapowiedział wielkie ogłoszenie związane z walkami. Panowie od pewnego czasu toczą medialną bitwę, która widocznie ma dobiec końca w oktagonie.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki sukces Polaka w Japonii! Muszyński pokonał zawodnika nr 7 na świecie i awansował!

Z pewnością walka byłego gangstera z Jackiem Murańskim odbije się szerokim echem – w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jestem prawie pewien, że sprawą zainteresuje się m.in. Krzysztof Stanowski, mając w pamięci wydarzenia z Wielunia.

I chyba czas powiedzieć „STOP”, bo to wszystko idzie w bardzo złym kierunku. Rozrywka rozrywką, ale niech osoby pokroju Sokołowskiego siedzą w domu, ciesząc się wolnością.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis