MMA PLNajnowszeFreak FightPrzemysław Saleta o propozycji z freakowej organizacji: To nie jest kwestia kasy tylko zasad!

Przemysław Saleta o propozycji z freakowej organizacji: To nie jest kwestia kasy tylko zasad!

Przemysław Saleta doświadczony pięściarz wyznał, że również dostał telefony z freakowych organizacji. Były to oczywiście telefony w sprawie potencjalnej oferty walki. Saleta nie zamierzał przechodzić nawet do etapu rozmawiania o pieniądzach. Odpowiedz Przemysława była konkretna i stanowcza.

Saleta

55-latek na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Saleta to chociażby były mistrz Europy w boksie. Przemysław spore osiągnięcia odnotował K-1 w formule full contact, gdzie był mistrzem świata, a także Polski i Europy.

Saleta zawodową karierę w boksie zakończył w 2015 roku, gdy w Atlas Arenie doszło do jego starcia z Tomaszem Adamkiem. 54-latek miał poważne problemy z kontuzjami. ”Góral” wygrał pojedynek przed czasem, bowiem Saleta nie wyszedł do szóstej rundy.

Saleta zabiera głos!

Przemysław Saleta był gościem na kanale FanSportu.pl. Doświadczony pięściarz wyznał, że miał również telefony z freakowych organizacji. Saleta nie zamierzał nawet przechodzić do rozmów o pieniądzach. Jego odpowiedź była stanowcza.

Mnie nigdy nie ciągnęło w tę stronę, ale telefonów było nawet sporo. Nigdy nawet nie przechodziłem do etapu rozmawiania o pieniądzach. To nie jest kwestia kasy tylko zasad.

Saleta ma również na koncie dwie walki w formule MMA. Jego starcie z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem na KSW 14 budził naprawdę duże zainteresowanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis