MMA PLNajnowszeKSWPrzegrane byłych zawodników KSW! Oleinik poddaje ”Santo Forte”, Shlemenko zastopował IIicia! [WIDEO]

Przegrane byłych zawodników KSW! Oleinik poddaje ”Santo Forte”, Shlemenko zastopował IIicia! [WIDEO]

Wczoraj w Rosji, a dokładnie w Jekaterynburgu odbyła się gala RCC 17. W głównych walkach wydarzenia zobaczyliśmy zawodników dobrze znanych w naszym kraju z walk w organizacji KSW.

RCC

W main evencie udany rewanż zaliczył weteran Alexander Shlemenko (64-15-1), który już pod koniec pierwszej odsłony w parterze zastopował Aleksandara IIicia (15-6). ”Joker” zaskoczył w pierwszym pojedynku i szybko znokautował Rosjanina – tym samym sprawiając dużą niespodziankę. W rewanżu niespodzianki już nie było! Shlemenko uderzył mocno na korpus – widać było duży grymas bólu na twarzy Serba. Dodatkowe ciosy i sędzia przerwał walkę.

Wspomniane skończenie:

Oleinik poddał byłego mistrza KSW!

W głównej karcie swój kolejny pojedynek odnotował doświadczony Aleksei Oleinik (61-18-1). Były zawodnik UFC w drugiej odsłonie (trójkątem rękoma) poddał byłego mistrza KSW – Fernando Rodriguesa Jr. (13-9). Brazylijczyk tym samym odnotował swój kolejny występ na terenie Rosji. 

Początkowo Oleinik miał stoczyć rewanż z Oli Thompsonem, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. W przyszłym roku rosyjska organizacja na pewno będzie dążyć do rewanżu z Brytyjczykiem.

Skończenie:

W tak zwanym co-main evencie zobaczyliśmy również byłego zawodnika UFC – Maxima Grishina (33-10-2). Rosjanin po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Asylzhanem Bakhytzhanulym (15-5-1) z Kazachstanu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis