MMA PLArchiwumUFCPrzegrał sześć kolejnych walk w UFC, ale się nie poddaje! Tony Ferguson po Pimblecie chce… McGregora!

Przegrał sześć kolejnych walk w UFC, ale się nie poddaje! Tony Ferguson po Pimblecie chce… McGregora!

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson nie ma ostatnio dobrej passy. W oktagonie UFC przegrał sześć kolejnych walk, ale się nie poddaje! Teraz przyznał, że po Pimblecie chce walczyć z… Conorem McGregorem!

Tony Ferguson po Pimblecie chce... McGregora

Tony Ferguson już 16 grudnia w Las Vegas zmierzy się z Paddym Pimblettem na gali UFC 296. Amerykanin mimo wyraźnie słabszego okresu w swojej karierze, nie zamierza rezygnować z ambitnych planów i ciągle dąży do wielkiej walki z Conorem McGregorem.

Aktualny rekord Tony’ego Fergusona wygląda następująco:

Tony Ferguson po Pimblecie chce… McGregora!

“El Cucuy” w rozmowie z portalem ESPN przyznał, że pozytywnie nastawia się na nadchodzącą walkę z Paddym Pimblettem i wcale nie czuje się na straconej pozycji w rywalizacji z pompowanym przez UFC Brytyjczykiem:

“Nie mam nic do tego dzieciaka. Patrick wydaje się być całkiem poważnym gościem. Jest dość duży, ma dobrą stójkę, a jego parter jest dużo lepszy. Kocham walki międzynarodowe. To dla mnie świetne rozwiązanie, kocham to!”

Jednocześnie Ferguson nie ukrywa, że jego sportowym celem jest walka z Conorem McGregorem, z którym miał zmierzyć się w październiku 2017 roku, kiedy był tymczasowym mistrzem wagi lekkiej.

Do tego starcia wówczas jednak nie doszło, ale w głowie Fergusona ciągle jest to zestawienie:

“Ściganie Khabiba przez dłuższy czas i dążenie potem do “McNuggetsa” są mi tak bliskie, jak nigdy wcześniej. Gdy tylko uporam się z Pimblettem, to zajmę się Conorem. Jeśli tylko podpisze się pod wykropkowanym miejscem na kontrakcie i przejdzie przez USADĘ.”

A Wy jak myślicie – czy kiedykolwiek jeszcze dojdzie do potencjalnej walki między Tonym Fergusonem a Conorem McGregorem? I któremu zawodnikowi byście kibicowali w tym zestawieniu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis