MMA PLNajnowszePrime MMAProwadzący konferencje PRIME Show MMA zatrzymany przez policję! Ciążą na nim poważne zarzuty!

Prowadzący konferencje PRIME Show MMA zatrzymany przez policję! Ciążą na nim poważne zarzuty!

Poważne kłopoty jednej ze znanych osób związanej z organizacją PRIME Show MMA! Prowadzący konferencje prasowe, a także incydentalny zawodnik freakowy Marek Jówko został zatrzymany przez policję! Teraz w sieci pojawiło się oświadczenie menadżera, w którym informuje on, iż na Jówko ciążą poważne zarzuty!

Prowadzący konferencje PRIME Show MMA zatrzymany przez policję

Kilka dni temu polski internet obiegła informacja o tym, że Marek Jówko został zatrzymany przez policję na rynku w Tarnowie. Wówczas jednak nie znaliśmy okoliczności sprawy:

“Zawodnik oraz prowadzący konferencję gali Prime Show MMA – Marek Jówko został zatrzymany przez policję na rynku w Tarnowie. Szczegóły zatrzymania nie są jeszcze znane. Informację o zatrzymaniu przekazał trener zawodnika.” – czytamy na profilu FAST INFO na portalu X.

Prowadzący konferencje PRIME Show MMA zatrzymany przez policję! Ciążą na nim poważne zarzuty!

Teraz natomiast – dzięki profilowi BOOP.PL – mamy szerszy obraz całej sytuacji. W sprawie Marka Jówko wypowiedział się jego menadżer, który wyjaśnił nieco okoliczności i przyczynę zatrzymania freak fightera.

Jak czytamy w oświadczeniu: “zatrzymanie ma związek z typowaniem uczestników bójki, która miała miejsce w Tarnowie pomiędzy m. in. pseudokibicami jednej z tarnowskich drużyn piłkarskich i osobami narodowości ukraińskiej.”

Nie wiadomo czy Jówko uczestniczył w tej bójce, organizował ją i w jaki sposób przykładał do niej rękę. Wiemy natomiast, że w sprawie został osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

Całe oświadczenie menadżera Jówko poniżej:

“Do Marka podeszli nieumundurowani funkcjonariusze Policji z Wydziału Kryminalnego KMP Tarnów i zażądali wylegitymowania się. Marek odmówił jakiejkolwiek współpracy z Policją i nie wykonywał kierowanych wobec niego poleceń, w związku z tym zastosowano środki przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających oraz założenia kajdanek. Zatrzymanie ma związek z typowaniem uczestników bójki, która miała miejsce w Tarnowie pomiędzy m. in. pseudokibicami jednej z tarnowskich drużyn piłkarskich i osobami narodowości ukraińskiej. Z przekazanych mi informacji wynika, że Marek został przetransportowany do Policyjnej Izby Zatrzymań.”

Marek Jówko ma za sobą jedną walkę w klatce PRIME MMA. Na siódmej gali tej organizacji został znokautowany w zaledwie 31 sekund przez redaktora MMA.PL Michała Cichego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis