MMA PLNajnowszeBoksPromotor grzmi po tym jak influenserka celebrowała wygraną w boksie: Nienawidzę tego!

Promotor grzmi po tym jak influenserka celebrowała wygraną w boksie: Nienawidzę tego!

W miniony weekend świat social mediów obiegło wideo przedstawiające niecodzienny sposób radości z wygranej w walce. Pewna influenserka pokazała dużo za dużo, kiedy celebrowała wygraną w boksie na gali Kingpyn Boxing w Dublinie. Pewien promotor bokserski grzmi po tym wydarzeniu.

Promotor grzmi po tym jak influenserka celebrowała wygraną w boksie

Przypominamy, że gala Kingpyn Boxing to wydarzenie strice freakowe. Swoich sił w bokserskim ringu próbują znane w internecie osoby, które przyciągają do oglądania wielu swoich fanów.

Jedną z takich walk sobotniej gali w Dublinie był pojedynek Danielli Hemsley z Aleksandrą Daniel. Ta pierwsza wygrała tę walkę jednogłośną decyzją sędziów w stosunku 48-47, 48-47, 49-46.

Jednak największym echem tego zwycięstwa była celebracja Hemsley, która publicznie pokazała swoje piersi do kamery:

Promotor grzmi po tym jak influenserka celebrowała wygraną w boksie

Zachowanie influenserki, która jest rzekomo gwiazdą OnlyFansa w mocnych słowach skomentował promotor bokserski Eddie Hearn. Oto, co powiedział w tej sprawie:

“Moja opinia? Nienawidzę tego. Nienawidzę tego! Nie po to tak ciężko pracowaliśmy po to, by kobiety w boksie były szanowane za umiejętności, zasługi i ciężką pracę. Ale jedną rzecz musimy zrozumieć – to nie był boks. Trzeba to rozwalić. Wszystkie te rzeczy – Misfits, Kingpyn, to musi zniknąć. To jest tak daleko od boksu zawodowego, że musimy to odciąć, cokolwiek to ma być. Robi to świetne liczny, tak, bo to rozrywka. Ale ta sytuacja z Hemsley jest tragiczna. Nie po do od lat pracujemy na szacunek dla kobiet w boksie. Ale znowu wracam do sedna – to co tam się działo to nie jest boks.”

Na dodatek Hearn skomentował dzisiejszy świat social mediów i zarzuca, że aktualnie młodzi ludzie nie mają dobrych wzorców do naśladowania:

“Dzisiaj problemem jest to, że chcesz, aby twoje dzieci miały świetne wzorce do naśladowania. Mam dwie córki. Kiedy one spotykają takiego kogoś jak Katie Taylor (zawodowa pięściarka) to jest to najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Patrzą na kobietę, która wiele osiągnęła i tak wiele zrobiła dobrego. Uważam, że teraz w społeczeństwie brakuje nam obecnie wzorców do naśladowania.”
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis