MMA PLNajnowszeClout MMAProgram Clout MMA przerwany! Załęcki i Labryga rzucili się na siebie z pięściami [WIDEO]

Program Clout MMA przerwany! Załęcki i Labryga rzucili się na siebie z pięściami [WIDEO]

Dziś odbył się kolejny program przed galą Clout MMA 2, która już dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. W drugiej części gośćmi byli Denis Labryga, Denisa Załęcki oraz Albert Sosnowski. W pewnym momencie doszło do niespodziewanej sytuacji, bowiem wydawało się, że Załęcki i Labryga wszystko sobie wyjaśnili.

Załęcki

Załęcki wystąpi w main evencie, gdzie czeka go bardzo duże wzywanie. ”Bad Boy” w formule bokserskiej w małych rękawicach zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. Bezwątpienia będzie to bardzo duże wyzwanie. Jeżeli Denis dopuści się fauli, to formuła automatycznie zmienia się na MMA. Załęcki zapewnia, że udowodni swoją wartość. ”Bad Boy” ostatnio przegrywał, lecz były to walki z takimi zawodnikami jak Artur ”Szpila” Szpilka, Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn czy Paweł ”Tybori” Tyburski.

Równie wysoko w karcie zobaczymy Denisa Labrygę, który w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Kamilem ”King Kongiem” Mindą.

Awantura!

Taka też powstała podczas dzisiejszego programu Clout MMA. Denis Labryga w pewnym momencie miał spięcie słowne z Denisem Załęckim. 

W pewnym momencie obaj rzucili się na siebie z pięściami. Szybko musiała interweniować ochrona. Program po tej sytuacji został przerwany.

Cała sytuacja poniżej:

https://www.youtube.com/live/8AWV_hAPk2U?si=PoNdb4RQ5Jf1nmWL&t=7538
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis