MMA PLBez kategoriiProducent WOWOW o umowie TV z UFC!

Producent WOWOW o umowie TV z UFC!

untitled1.jpg

Główny producent firmy PPV WOWOW opowiada o kolejnej umowie z UFC:


WOWOW zaczyna pokazywać UFC.
Ostatecznie podpisaliśmy kontrakt z UFC 11 lipca. Wiem że o tej wiadomości krążyły pogłoski zanim oficjalnie to ogłosiliśmy. Chcieliśmy utrzymać nasz kontrakt, lecz niestety negocjacje zostały zerwane i przestaliśmy emitować po UFC 70 w kwietniu 2007.

Dana White utrzymywał że negocjował z WOWOW przez długi czas.
Oni zbliżyli się do nas w 2008. Planowaliśmy pokazywać UFC w HD od kwietnia 2007; aczkolwiek UFC rozwiązało umowę. Pamiętam że byliśmy bardzo zaskoczeni i zawiedzeni.

Zawodnicy Pride zaczęli walczyć w UFC w tym czasie.
Otrzymaliśmy spory odzew od fanów MMA z zapytaniem czy będziemy znowu emitować UFC, ale nasze negocjacje nie doszły do skutku. UFC przeceniło japoński rynek MMA.

Czy cena którą proponowali, była problemem? Dowiedziałem się o cenie pomiędzy UFC a koreańskim PPV. Była bardzo rozsądna.
Mieliśmy kilka problemów łacznie z ceną. Nasza gospodarka była bardzo wolna w porównaniu do innych państw azjatyckich takich jak Indie i Hong Kong. Bez względu na fakt naszej gospodarki i rynku MMA, UFC przyznało że mogli zrobić lepszy interes z nami.

Zamierzacie pokazywać tylko PPV w Stanach czy wszystkie gale UFC?
Podstawowo mamy zamiar pokazywać wszystkie numerowane gale. Ich pakiety PPV trwają 3 godziny. My chcemy skupić to w 2 godziny zawierając 5 do 6 walk.

Jak myślicie, kim są widzowie UFC?
Boks jest popularny wśród 50-60 letnich kolesi. MMA jest popularne wśród 20-40 letnich kolesi. Chcemy przeciągnąć fanów boksu na MMA i zbobyć jeszcze żeńską widownię.

Nie będziecie pokazywać TUF lub WEC?
Obecnie nie wiemy. Będziemy emitować numerowane gale przez parę lat i rozważymy pokazywanie TUF i innych gal. Przypuszczam że wyemitowanie TUF miało ważną rolę w uczynieniu z UFC głównej organizacji w USA. Jednakże gale są już popularne na świecie i nie widzę żadnej konieczności do pokazywania TUF.

Czy widzicie jakąś różnicę międzu fighterami UFC obecnie z fighterami wcześniej?
Tak myślę. Teraz ciężko jest dostać szansę w walce o tytuł. Będziemy pokazywać ekscytujące walki w HD.

W przeszłości oglądaliśmy dobre gale na komputerze. Czasami miewaliśmy złe połączenie internetowe i opuszczone momenty w których zawodnicy kończyli swoich przeciwników.
Rozumiem co doświadczaliście. My chcemy pokazywać dobre walki które przepuściliśmy od sierpnia do września. Chcemy pokazać najlepszych fighterów i dobre walki, i jestem pewny że wszyscy będą zadowoleni.

 Źródło: Zaprzyjaźniony portal MMAniacs.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis