MMA PLNajnowszeUFCProducent programu poczuł siłę zawodnika UFC! Trójkąt nogami w wykonaniu Dana Hookera! [WIDEO]

Producent programu poczuł siłę zawodnika UFC! Trójkąt nogami w wykonaniu Dana Hookera! [WIDEO]

Dan Hooker (23-12) w ostatnim czasie ma problemy z kontuzjami. Zawodnika z Nowej Zelandii trapiły urazy. Na początku grudnia miało dojść do jego starcia z Bobby Greenem – wszystko jednak zakończyło się fiaskiem. Jest dobra wiadomość, bowiem Dan wraca już do zdrowia po kolejnej kontuzji ręki. Tym razem pojawił się w jednym z programów, gdzie pracujący tam producent mógł poczuł siłę i zobaczyć technikę zawodnika największej organizacji na świecie.

Hooker

“The Hangman” aktualnie może popisać się passą dwóch zwycięstw z rzędu. W listopadzie poprzedniego roku w drugiej rundzie kopnięciem na tułów zastopował Claudio Puellesa. Ostatni pojedynek miał miejsce na UFC 290, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Jalina Turnera.

Hooker to zawodnik, który swoim stylem zawsze gwarantował dużo emocji. 33-latek mierzył się już z takimi zawodnikami jak Islam Makhachev, Michael Chandler, Dustin Poirier, Gilbert Burns czy Jim Miller.

Trójkąt nogami w wykonaniu Hookera!

Dan Hooker (23-12) wraca już do zdrowia, ale jeszcze chwilę będziemy musieli poczekać na jego następny pojedynek w UFC. Zawodnik z Nowej Zelandii był gościem jednego z programów, gdzie w pewnym momencie zaprezentował jedną ze swoich technik kończących.

Hooker na producencie programu zaprezentował… trójkąt nogami.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis