MMA PLNajnowszeBez kategoriiPro-Fight III juz za 4 dni!

Pro-Fight III juz za 4 dni!

Pro fight logo

Gamrot - Dos Anjos

Michal Materla, Damian Grabowski, Karol Bedorf, dziesięć walk na najwyższym europejskim i krajowym poziomie w największym w Polsce oktagonie. Bez wątpienia warto kupic bilety na ta gale, bo zapowiada się niezwykle ciekawie. MMABlog będzie tam na pewno!

Oktagon, w którym walczyć będą zawodnicy mierzy 10 metrów średnicy i jest największym ringiem do MMA w Polsce. Znaczenie przewyższa rozmiarami obiekty, które pojawiają się na innych imprezach, szczególnie amatorskiego MMA.

Bilety na gale są do nabycia w sieci Empik oraz w olsztynskim sklepie Ducat. Bedzie mozna je rowniez dostac w dniu gali, w niedziele, 22 lutego, w Hali Urania, w której odbędzie się widowisko – od godziny 16.00. Do Uranii można dotrzeć bardzo łatwo autobusem lub piechota prosto z Dworca PKP w Olsztynie. Nie da się nie trafic. Widzowie będą wpuszczani od godziny 17.00, a o 18.00 rozpocznie sie gala.

Rozpiska to zestawienie wielu wybitnych zawodników z Polskiej sceny MMA oraz z Europy Srodkowej. Szczegolnie ciekawie zapowiadają się trzy ostatnie walki Damiana Grabowskiego, Karola Bedorfa oraz najbardziej doświadczonego Michala Materli. Z pewnością będzie to ważne wydarzenie dla fanów oraz środowiska MMA z Olsztyna, ponieważ będą mieli największa liczbę zawodników na gali w swoim rodzinnym mieście.

Paweł Werszynin (United GYM) vs Jordan Błoch (Shidokan, Łódź)
Zaurbek Muchaev (Arachion Olsztyn) vs Artur Słowiński(Silesian Cage CLUB)
Bogusław Zawirowski (Arachion Olsztyn) vs Marcin Zontek (karate z Jeleniej Góry)
Artur Głuchowski (Strefa Walki Poznań) vs Slavomir Mornal (Slowacja)
Łukasz Porębski (Arachion Olsztyn) x vs Sebastian Olchawa (Mughtybulls Gdynia)
Aslanbek Saidov (Arachion Olsztyn) x vs Andrzej Kumor (Silesian Cage CLUB)
Piotr Podolak (Arachion Olsztyn) vs Sebastian Hercun (Radomski Klub Taekwondo)
Damian Grabowski (Lutadores Opole) vs Jan Antoska ze Słowacji
Karol Bedorf (Top Team Szczecin) vs Mindaugas Maskvytis (The Knight of Plunge) z Litwy

Walka wieczoru:
Michał Materla (Top Team Szczecin) vs Bohumil Lungrik (Gladiators Praha) z Czech

Damian Grabowski to bardzo utalentowany zawodnik wagi ciężkiej. Ma dopiero cztery walki za soba, ale wszystkie wygrane, w tym ma na koncie bardzo znanego holenderskiego zawodnika Diona Staringa. Jego przeciwnik nie ma imponującego dorobku, spodziewamy się wiec zwyciestwa.

Karol Bedorf zaistniał na scenie polskiego MMA pokonujac na KSW 8 Francisa Carmonta, bardzo dobrego francuskiego zawodnika, o dość poważnym dorobku zawodowym. Jego ostatnim sukcesem jest zwycięstwa w turnieju MMA w Magdeburgii. Jego przeciwnik posiada dorobek 5-3-0. Zapowiada się zacięty pojedynek i tu również widzielibyśmy Polaka jako faworyta.

Michal Materla, nie ulega watpliwosci najwieksza gwiazda wieczoru. Jego dorobek to 11-3-0. Walczył miedzy innymi z Evangelista “Cyborgiem” Santosem, Moise Rimbonem, Krzysztofem Kulakiem czy Antonio Mendesem. Grozny zarówno w stójce, jak i w parterze jest gwarantem świetnego widowiska. Jego przeciwnik jest równie doświadczony i równie wybuchowy, co Michal. Żeby dodać smaczku pojedynkowi, to warto nadmienić, ze początkowo Polak miał się zmierzyć z Andre Balschmieterem. Po jego wycofaniu się, zastąpił go właśnie Czech, który pokonał Balschmietera. Można wiec powiedzieć, ze poprzeczka została lekko podniesiona. Oczekujemy zaciętego i wyrównanego pojedynku, na pewno bardzo widowiskowego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis