MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME Show MMA ogłasza kontrowersyjnego uczestnika Igrzysk Gladiatorów! Internauci ostro krytykują!

PRIME Show MMA ogłasza kontrowersyjnego uczestnika Igrzysk Gladiatorów! Internauci ostro krytykują!

Organizacja PRIME Show MMA ponownie zrobiła wokół siebie mocny szum! Freakowa organizacja sportów walki ogłasza bowiem kontrowersyjnego uczestnika Igrzysk Gladiatorów, ale internauci zamiast pochwalić PRIME za ten ruch, mocno organizację skrytykowali!

PRIME Show MMA

Wczoraj w sieci pojawiła się informacja, że kolejnym uczestnikiem gali PRIME 8: Zadyma 2.0 będzie… Kamerzysta. To kontrowersyjny youtuber, który został nawet skazany prawomocnym wyrokiem sądu za uderzenie starszego człowieka, a Kasjusz Życiński zarzekał się nawet, że tej postaci w PRIME już nie zobaczymy.

Wyszło jednak nieco inaczej:

“TO SIĘ DZIEJE Łukasz powraca do oktagonu po ponad roku. Jego ostatni pojedynek z Bagietą zakończył się zwycięstwem, co zwiększyło jego bilans do 3 wygranych. Na ten moment czekało wiele osób, ponieważ przez ostatni rok Kamerzysta nie był aktywny w Internecie. Na dzisiejszej konferencji będziecie mogli usłyszeć, co ma Wam do powiedzenia.”

PRIME Show MMA ogłasza kontrowersyjnego uczestnika Igrzysk Gladiatorów! Internauci ostro krytykują!

Sieć jednak tak szybko nie zapomina o przeszłości, zwłaszcza tak kontrowersyjnych i zwyczajnie skazanych za swoje czyny ludzi.

Poniżej publikujemy kilka mocnych komentarzy popularnych twitterowiczów, którzy zareagowali na udział Kamerzysty w Igrzyskach Gladiatorów:

A to tylko niektóre z komentarzy na temat angażu Kamerzysty w turnieju organizowanym przez PRIME Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis