MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME SHOW MMA 7: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PRIME SHOW MMA 7: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV PRIME MMA 7. Wchodzimy w nowy rok! Ten zaczniemy wydarzeniem PRIME MMA 7. To nie tylko pierwsza freakowa gala w 2024, ale również pierwsze Igrzyska Gladiatorów w historii! Już 13 stycznia poznamy króla freak-fightów. Zapraszamy do śledzenia gali z legalnego źródła, ciesząc się doskonałą jakością transmisji. Oficjalnie startujemy freakowe szaleństwo w tym roku! Galę PRIME SHOW MMA 7 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

PPV PRIME MMA 7
Foto: PRIME SHOW MMA

PRIME SHOW MMA 7 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PRIME SHOW MMA 7: Gdzie oglądać?

Jacek Murański i Paweł Jóźwiak kolejny raz dadzą sobie po mordzie. Z dnia na dzień ich konflikt eskalował do niebotycznych rozmiarów, dlatego spodziewamy się bardziej zaciętego starcia niż ostatnio.

Kasjusz Życiński zaliczył brutalne zderzenie z ziemią, przygrywając dwie ostatnie walki, co z pewnością nadszarpnęło jego ambicje. Na gali PRIME MMA 7 Don Kasjo spróbuje pokonać Adama Soroko, łamiąc niefortunną serię, i udowodnić, kto tu rządzi.

Ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Pawłem Trybałą a Erko Junem. Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta w tym starciu, co może zwiastować starcie do ostatniej kropli krwi. Jednym słowem – wojna!

Niekwestionowany król dymów Natan Marcoń zamierza wyjaśnić następnych przeciwników. Łatwo nie będzie, bo Michał Gorzelańczyk, zarówno, jak i Jaś Kapela – są zmotywowani, żeby utrzeć nosa młodzianowi.

Najpierw jednak wspomniana wyżej dwójka zmierzy się sobą, by dostąpić zaszczytu dzielenia jednej klatki z Bogiem Estetyki.

Jedną z głównych atrakcji gali w Koszalinie będą Igrzyska Gladiatorów, które – przynajmniej na papierze – zapowiadają się na świetne widowisko. Nie możecie tego przegapić!

Łukasz Magical chce zrehabilitować się z ostatnią walkę, w której przegrał z kretesem. Czy tym razem sprosta zadaniu? Odpowiedź już 13 stycznia.

Michał Cichy, nasz redakcyjny kolega, powraca na pole bitwy, aby skonfrontować się z Markiem Jówko. W tym przypadku nie jesteśmy obiektywni, choć oczywiście życzymy powodzenia rywalowi.

PRIME: Cena, ile kosztuje?

Gala PRIME SHOW MMA 7 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99 PLN, w skład którego wchodzi dostęp do wydarzenia w jakości 720p oraz Strefa Cringu i możliwość odtwarzania przez dwa dni. Za pakiet PREMIUM zapłacimy 44,99 PLN i otrzymamy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie – czyli 1080p (Full HD), a na dodatek zapis przez okrągły tydzień i dostęp do Strefy Cringu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis