MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME ogłasza kolejnych uczestników Igrzysk Gladiatorów! Wśród nich były ekspert TVP Info!

PRIME ogłasza kolejnych uczestników Igrzysk Gladiatorów! Wśród nich były ekspert TVP Info!

To się dzieje! Organizacja PRIME Show MMA ogłasza kolejnych uczestników Igrzysk Gladiatorów, których druga edycja odbędzie się na nadchodzącej wielkimi krokami gali PRIME 8: Zadyma 2.0. Wśród uczestników znajduje się były ekspert TVP Info!

PRIME ogłasza kolejnych uczestników Igrzysk Gladiatorów

Gala PRIME 8 zaplanowana jest na dzień 13 kwietnia w Arenie Gorzów w Gorzowie Wielkopolskim. Na ten moment znamy aż trzech uczestników wspominanego turnieju o nazwie Igrzyska Gladiatorów.

PRIME ogłasza kolejnych uczestników Igrzysk Gladiatorów!

Wśród ogłoszonych zawodników przez organizację PRIME znajduje się były ekspert TVP Info – raper Wujek Samo Zło:

Zatem na ten moment w Igrzyskach Gladiatorów udział biorą: Wujek Samo Zło, Robalini oraz Czarny Polak:

“WSZ możecie kojarzyć między innymi jako rapera, freestyle’owca, a teraz właśnie melduje się w IGRZYSKACH jako pierwszy zawodnik, który ma w planach dotarcie do finału, niezależnie na kogo trafi! Maciej stoczył jeden pojedynek w swojej karierze z Arabem w 2019 roku, przegrywając go w drugiej rundzie”

“PATRYK powraca do oktagonu po ponad rocznej przerwie! ROBAL pokazywał niejednokrotnie, że w DYMY to on potrafi doskonale i nie będzie oszczędzał słów na konferencji. Jego obecny bilans to 0-3, a ostatni pojedynek przegrał z TOMKIEM OLEJNIKIEM dla którego było to pierwsze zwycięstwo w oktagonie.”

“Ronaldo Miranda po raz drugi stanie do walki na IGRZYSKACH! Ostatnio przegrał w parze z Lasikiem, zostawiając mnóstwo serca w oktagonie, walcząc przez długi czas sam na dwóch! Tym razem jego przeciwnicy będą zupełnie inni, więc walka oraz jutrzejsza konferencja zapowiadają się wyśmienicie”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis