MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8: Znamy zwycięzcę Igrzysk Gladiatorów! Czarny Polak musiał walczyć z dwoma rywalami na raz!

PRIME MMA 8: Znamy zwycięzcę Igrzysk Gladiatorów! Czarny Polak musiał walczyć z dwoma rywalami na raz!

W kolejnej walce gali PRIME MMA 8, kibice oglądali finał głośnego turnieju Igrzyska Gladiatorów! W finałowym starciu w klatce znalazło się czterech zawodników: Czarny Polak, Dredziasty, Wujek Samo Zło i Pazik.

prime mma 8

Początkowo walka ta toczyła w formule dwóch na dwóch, a ostatni zawodnicy, którzy pozostali w klatce stoczyli walkę między sobą.

PRIME MMA 8 PPV

Walka zaczęła się od starć Wujka Samo Zło z Dredziastym i Czarnego Polaka z Pazikiem. Szybko Czarny Polak posłał Pazika na matę, potem Dredziasty posłał na matę Wujka Samo Zło, ale Dredziasty zaczął okładać Wujka Samo Zło w parterze, za co został zdyskwalifikowany.

Wujek Samo Zło zdołał wstać na nogi i razem z Pazikiem mógł toczyć walkę z Czarnym Polakiem. Miranda mimo przewagi liczebności rywali, zadawał mocniejsze obrażenia sam, niż dwóch jego rywali. Dopiero po trzech minutach walki Czarny Polak otrzymał cios, po którym padł po raz pierwszy. Ewidentnie Miranda miał już coraz mniej siły, a Rafał Pazik kolejny raz posłał Czarnego Polaka na matę. Po wznowieniu walki Czarny Polak ponownie został posłany na deski i już po tym upadku nie chciał kontynuować walki.

W klatce został zatem Wujek Samo Zło i Pazik. Walkę szybko zakończył na swoją korzyść Rafał Pazik, który został zwycięzcą Igrzysk Gladiatorów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis