MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8: Wielka niespodzianka! Wujek Samo Zło i Pazik lepsi od faworytów Igrzysk Gladiatorów!

PRIME MMA 8: Wielka niespodzianka! Wujek Samo Zło i Pazik lepsi od faworytów Igrzysk Gladiatorów!

Drugim ćwierćfinałem w ramach Igrzysk Gladiatorów, które odbywają się właśnie na gali PRIME MMA 8 w Warszawie było starcie dwóch na dwóch, w którym zmierzyli się Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak i Łukasz „Magical JR” Malankowski z Rafałem Pazikiem i Maciejem „Wujek Samo Zło” Gnatowskim.

PRIME MMA 8

Na wygraną parę z tego ćwierćfinału w walce o finał czeka duet Czarny Polak/Dredziasty. Walki ćwierćfinałowe w ramach Igrzysk Gladiatorów są dostępne na otwartym youtubie organizacji PRIME MMA.

PRIME MMA 8 PPV

Walki w ramach Igrzysk Gladiatorów odbywają się na zasadach boksu.

ZOBACZ TAKŻEPRIME MMA 8: wyniki NA ŻYWO! Don Kasjo vs. Tańcula, Daro Lew vs. Bagieta – śledź live, kto wygrał pojedynki!

Walka zaczęła się od niespodzianki bowiem Pazik posłał Kamerzystę na deski i to dwukrotnie. Po drugim nokdaunie Kamerzysta nie mógł już kontynuować walki i wyszedł z klatki. W niej zostali natomiast jeden Magical Junior i dwóch rywali – Wujek Samo Zło i Pazik. Walkę jednak głównie toczył Pazik, który okładał Magicala Juniora, zmagającego się z dwoma rywalami i szybko tracącego siły. W ferworze walki Magical Junior został też trafiony poniżej pasa i zyskał kilka minut na dojście do siebie.

Po wznowieniu walki Magical Junior robił co mógł, by zadawać ból rywalom, ale nie dawał rady z dwoma przeciwnikami. Został nawet liczony. Po chwili Magicalowi udało się posłać na deski Wuja Samo Zło i przez chwilę walczył 1 na 1, ale po powrocie Wuja Samo Zło, Magical padł na matę i przegrał ostatecznie tę walkę.

Para Wujek Samo Zło/Pazik awansowała do półfinału!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis