MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8: Sprzed mikrofonu do klatki! Kasia Kubiak wygrywa z Wiolą Kotelecką!

PRIME MMA 8: Sprzed mikrofonu do klatki! Kasia Kubiak wygrywa z Wiolą Kotelecką!

Ruszamy z kartą główną gali PRIME MMA 8! Pierwszą walką, która transmitowana była w systemie PPV było starcie kobiet, w którym zmierzyły się Wiola Kotelecka i Kasia Kubiak.

PRIME MMA 8

Pojedynek ten odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

PRIME MMA 8 PPV

Walka zaczęła się od niskich kopnięć wyprowadzanych przez obie zawodniczki. Kubiak była odważniejsza w walce i zaczęła także pokazywać swoje umiejętności bokserskie. W pewnym momencie pierwszej rundy Kubiak otrzymała od Koteleckiej kopnięcie w krocze, które sędzia zinterpretował jako nokdaun i Kasia Kubiak była liczona. Po wznowieniu walki Kubiak była bardzo aktywna, ale nie potrafiła przebić się przez obronę Wiolki.

W drugiej rundzie Kotelecka znowu zaczęła kopać rywalkę, ale próbowała także postraszyć boksem. Kubiak jednak stawiała opór, ale z czasem wyglądało jakby słabła. Pod koniec drugiej rundy obie zawodniczki zostawiły w klatce sporo zdrowia – obie z pełnym impetem atakowały przeciwniczkę, łącząc kopnięcia, kolana i uderzenia rękoma. Była to efektowna runda w wykonaniu obu pań.

W trzeciej rundzie Kubiak zaczęła od mocnego ataku, ale Kotelecka po przetrwaniu początkowego nawału rywalki, sama zaatakowała i to w taki sposób, że zaskoczyła Kubiak swoją dyspozycją w tej rundzie. Przez całą finałową odsłonę obie panie próbowały swoich szans, ale ostatecznie nie zdołały rywalki posłać na deski.

Ostatecznie wygraną musieli wskazać sędziowie, a ci uznali, że zwyciężczynią tego starcia została… Kasia Kubiak! Zawodnicza ta zatem udanie zadebiutowała w klatce, podobnie jak wcześniej prezentowała się przed mikrofonem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis