MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8: Smoroń i Ms Danielka pokonują dwie rywalki w walce 2 na 2!

PRIME MMA 8: Smoroń i Ms Danielka pokonują dwie rywalki w walce 2 na 2!

Za nami jedna z najbardziej egzotycznych walk gali PRIME MMA 8, która dzisiejszego wieczoru odbywa się w Warszawie. Kibice obejrzeli w tej walce konfrontację… czterech kobiet! W pojedynku dwie na dwie zmierzyły się ze sobą Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel z Pauliną Porzucek i Klaudią Szponar.

prime mma 8

Pojedynek ten odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Z jednym wyjątkiem – jedna z zawodniczek miała duże rękawice (Aleksandra Daniel).

PRIME MMA 8 PPV

Walka ta była bardzo efektowna, a działo się w niej tyle, że zarówno komentatorzy jak i kibice nie nadążali za wydarzeniami w klatce. Najlepiej w klatce zaprezentowała się Daniel, która posłała na deski Klaudię Szponar, natomiast Porzucek ze Smoroń non stop wymieniały się ciosami po twarzy, zadając ogromną ilość ciosów i powodując ogromne obrażenia na twarzach.

Walka była na tyle dynamiczna, że jako pierwsze ze starcia wypadły Smoroń i Szponar. W klatce zostały Ms Danielka i Porzucek.

Obie panie, które zostały w klatce dały kibicom ogromne emocje. Ms Danielka mimo ewidentnej przewagi w technice, nie potrafiła przełamać Porzucek, która pokazała ogromny hart ducha i wolę walki! Sędzia jednak widząc stan Porzucek przerwał tę walkę po nieco ponad trzech minutach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis