MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

PRIME MMA 8 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

PRIME MMA 8 PPV. Brak planów na sobotni wieczór? Zapraszamy na kolejne wydarzenie Prime Show MMA! Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

PRIME MMA 8 PPV
Foto: PRIME MMA

PRIME MMA 8 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PRIME MMA 8: Kiedy gala?

W walce wieczoru zobaczymy bokserski pojedynek pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Arkadiuszem Tańculą. Zła krew, aż buzuje, wobec czego panowie muszą wyjaśnić sobie wszystkie nieścisłości w klatce

Starcie dwóch uwielbianych zawodników, ale tylko jeden z nich może wyjść z tej potyczki zwycięsko. „Daro Lew” czy „Bagieta”, Kto według Was wygra?

„Kaczor BRS” na konferencjach dał się poznać jako nie lada zadymiarz. Pytanie, jak poradzi sobie w oktagonie? Tego dowiemy się już dzisiaj.

PRIME: Gdzie oglądać?

Motorem napędowym Prime Show MMA 8 są Igrzyska Gladiatorów. Ośmiu śmiałków powalczy o wielką wygraną. Z pewnością będzie mnóstwo emocji, śmiechu i kontrowersji. Musicie to zobaczyć!

Paweł Jóźwiak błyskawicznie wraca, by zmazać plamę po ostatniej porażce. Na jego drodze stanie „Japczan”, więc zapowiada się ciekawy pojedynek.

Piotr Szeliga raz już udowodnił, że można wygrać, walcząc wyłącznie jedną ręką. Czy „Kolar” zdoła to powtórzyć? Kto wie!

PRIME MMA 8 : Data, miejsce, godzina

Gala PRIME MMA 8 już dzisiaj w warszawskim Studio Polsat! Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00.

PRIME MMA 8: Transmisja w PPV

Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Gala PRIME SHOW MMA 8 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 39,99 PLN, w skład którego wchodzi dostęp do wydarzenia w jakości 720p i możliwość odtwarzania przez dwa dni. Za pakiet PREMIUM zapłacimy 44,99 PLN i otrzymamy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie – czyli 1080p (Full HD), a na dodatek zapis przez okrągły tydzień.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis