MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME MMA 8: Krycha już coraz mniej UFC! Wilczak przegrywa z Dominikiem Skowyrą!

PRIME MMA 8: Krycha już coraz mniej UFC! Wilczak przegrywa z Dominikiem Skowyrą!

Teraz kibice śledzący wydarzenia podczas gali PRIME MMA 8, która tego wieczora odbywa się w Warszawie oglądali pojedynek, który na papierze zapowiadał się na jeden z najlepszych pod względem sportowym na całej karcie walk. Na przeciwko siebie stanęli bowiem Dominik Skowyra i Krystian „Krycha UFC” Wilczak.

PRIME MMA 8

Co najważniejsze, walka ta została zakontraktowana na formułę MMA, czyli kibice mogli spodziewać się każdego aspektu walki w klatce.

PRIME MMA 8 PPV

Skowyra to zawodnik mający doświadczenie w judo, więc od początku starcia ruszył on po nogi Krychy UFC i próbował obalić przeciwnika. To udało się relatywnie szybko, bo już po około 30 sekundach walki. Dominik Skowyra mając rywala na macie, zaszedł mu za plecy, gdzie szukał szyi Krychy. Jednak nie udało mu się niedoszłego zawodnika UFC poddać duszeniem. Po powrocie do klinczu, Krycha UFC zdołał Skowyrę obalić i zaczął obijać mu głowę – najpierw w parterze, a później pod siatką. Pod koniec pierwszej rundy kibice obejrzeli nawet przez chwilę parter w tej walce. Na kilka sekund przed końcem tej rundy Krycha UFC trafił nieintencjonalnie Skowyrę w krocze,

W drugiej rundzie po chwili wymian w stójce, Skowyra ruszył po nogi Krychy UFC i szybko zdołał go obalić. W parterze i to będąc na plecach, Krycha UFC próbował wyciągnąć kimurę, ale Skowyra nie dał sobie tej techniki zapiąć do końca. Na dalszym etapie tej rundy, Skowyra kontrolował Krychę w parterze i tam punktował na kartach sędziów.

Trzecia runda to miała być agresywna postawa Krychy UFC, ale Wilczak postanowił wyczekiwać na swój moment w tej walce. Skowyra na początku rundy odpoczął, a potem ruszył po nogi Wilczaka i zdołał go obalić. Co prawda Krycha próbował z pleców zapiąć trójkąt nogami, ale mu ta technika nie wyszła.

Ostatecznie walka ta dotrwała do końcowego gongu i decyzji sędziów. Ci jako wygranego wskazali Skowyrę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis